Smart framepoznaj system napinanych tkanin

Smart Frame to nowoczesny system napinania tkanin. Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Krawędzie materiału są obszyte silikonową gumką, która pozwala na szybkie wpięcie grafiki w profil ramy.

Prostotazastosowanych rozwiązań

Komfort w korzystaniu z systemu Smart Frame wynika z niesamowicie prostego sposobu montażu. Składanie ramy odbywa się praktycznie beznarzędziowo, a napinanie tkaniny można wykonać samodzielnie. Zamówiony Smart Frame (w wersji z podświetleniem) jest dostarczany z zamocowanymi już modułami LED - wystarczy jedynie podłączyć kabel zasilający. Dzięki tym rozwiązaniom oszczędzasz czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na opłacenie ekipy montażowej! 

Składanie ramy

Postawiliśmy na intuicyjny i prosty sposób składania ramy systemu Smart Frame.
W zaledwie kilku krokach otrzymujesz gotową konstrukcję, w którą wystarczy wpiąć grafikę. Poniżej przedstawiamy graficzny schemat składania.
Zobacz sam, jakie to proste!

Wpinanie tkaniny

Konstrukcja ramy została zaprojektowana tak, by montaż grafiki był maksymalnie prosty i możliwy do przeprowadzenia samodzielnie.
Tkanina obszyta silikonową gumką doskonale wpasowuje się w profile, a efektem jest gładka powierzchnia, bez zagnieceń i nieestetycznych sfalowań. Zapoznaj się z graficzną prezentacją metody wpinania, którą przedstawiamy poniżej.

Materiałyi technologie stosowane w ramach z podświetleniem

Do produkcji ram podświetlanych stosujemy zaawansowane technologie oraz sprawdzone materiały. Konstrukcja powstaje z wytrzymałych profili aluminiowych o odpowiedniej grubości oraz przekroju. Specjalistyczne tkaniny, dobrane pod kątem gramatury i rozciągliwości, zapewniają idealną ekspozycję materiałom graficznym naniesionym w technologii druku UV i sublimacji. Jakość zastosowanych komponentów, w tym m.in. energooszczędne moduły LED, pozwala korzystać
z podświetlanych ram przez długi czas. 

FilmyPrzekonaj się, jak prosty jest montaż ramy Smart Frame

WykonanieProdukcja ram w jednym miejscu

Cały proces produkcji ram Smart Frame odbywa się w naszym parku technologicznym. Dzięki temu dopasowujemy rozwiązania bezpośrednio do Twojego zamówienia, mając pełną kontrolę na każdym etapie realizacji - od wykonania profili, poprzez wydruk grafik, po wysyłkę.  

 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Tomasz Płotka

New Business Development

Specjalista ds. klientów kampanijnych. Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze partnerów biznesowych w zakresie druku materiałów promocyjnych.

M. 48 604 079 479 E. tomasz.plotka@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

RozwiązaniaWiele możliwości ekspozycji ram Smart Frame

Szeroki wybór profili i mocowań do ram pozwala dostosować ekspozycję do konkretnych okoliczności oraz przestrzeni. Grafiki można zawiesić na ścianach lub przytwierdzić bezpośrednio do nich, podwiesić pod sufitem lub ustawiać w dowolnym miejscu. Dzięki powyższym rozwiązaniom - Smart Frame daje możliwość tworzenia obrazów, sufitów, lightboxów, mobilnych stoisk targowych, wielkopowierzchniowych reklam czy ram akustycznych.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami