Smart framepoznaj system napinanych tkanin

Smart Frame to nowoczesny system napinania tkanin. Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Obszyta gumką sylikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę.

ProstotaWymieniaj grafikę kiedy tylko chcesz

System ram i tkanin napinanych Smart Frame pozwala na łatwą wymianę grafik. Tkanina napinana jest na ramę za pomocą silikonowej gumki. Pozwala to na dokładne rozciągnięcie materiału bez zagięć i zmarszczek. Można to zrobić samodzielnie, bez ekipy montażowej, a to redukuje koszty i oszczędza czas.

Składanie ramy

Postawiliśmy na intuicyjny i prosty sposób składania ramy systemu Smart Frame. W zaledwie kilku krokach otrzymujesz gotową konstrukcję, na którą napniesz grafikę. Poniżej przedstawiamy graficzny schemat składania. Zobacz sam, jakie to proste

Wpinanie tkaniny

Smart Frame składa się z konstrukcji i tkaniny. Wpinanie tkaniny jest jeszcze prostsze, niż składanie ramy. Dzięki obszyciu jej gumką, tkanina doskonale wpasowuje się w profile, a efektem jest gładka powierzchnia, bez fałd i zagnieceń. Zapoznaj się z graficzną prezentacją metody wpinania, którą przedstawiamy poniżej.

TechnologieMateriały stosowane w systemie napinanym

Aby uzyskać odpowiedni efekt napięcia stosujemy tkaniny poliestrowe najwyższej jakości specjalnie dobrane pod względem rozciągliwości i elastyczności

Tkaniny drukujemy technologią sublimacji i wygrzewany w wysokiej temperaturze. Dzięki temu uzyskujemy obraz najwyższej jakości odporny na przetarcia oraz światło, wilgoć czy temperaturę. Kolory są intensywne i nasycone, czernie mocne, a kontury ostre. Grafiki można zmywać wodą z detergentem lub prać w zwykłej pralce.

 

FilmyZobacz filmy pokazujące składanie Smartframe

WykonanieProdukcja ram w systemie napinanym

Pełen proces produkcji ram Smart Frame odbywa się w naszym parku technologicznym. Dopasowujemy rozwiązania bezpośrednio do Twojego zamówienia. 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Rozwiązaniawszechstronne zastosowanie ram tekstylnych

Projektowanie przestrzeni handlowych Kreujemy oryginalne, atrakcyjne i stymulujace wyobraznie projekty. Wykonujemy wydruki reklamowe na powszechnie stosowanych materiałach sztywnych i rolowych. Wsród nich znajduja sie miedzy innymi: banner, płyta PCV, Blockout, folia monomeryczna, folia polimerowa czy terralight.

 

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym partnerem!

skontaktuj się z nami