Instoreoferta dla sieci sklepów

Tworzymy profesjonalne, estetyczne i funkcjonalne produkty Instore - materiały reklamowe, dekoracyjne i wsparcia sprzedaży dla sieci sklepów, galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i wielkopowierzchniowych. Nasze produkty wykorzystasz m.in. przy urządzaniu witryn i wnętrz sklepowych, brandingu zewnętrznym, a także w rebrandingu sieci oraz ekspozycjach związanych z wyprzedażami, zmianą sezonu i wprowadzaniem nowych kolekcji.

Instoreoferta dla sieci sklepów

Oferowane przez nas produkty Instore wykorzystać można w celach informacyjnych, reklamowych i dekoracyjnych. Pozwalają tworzyć funkcjonalne i estetyczne aranżacje witryn, wnętrz i przestrzeni zewnętrznych, ale przede wszystkim zachęcają do zakupów i skutecznie zwiększają sprzedaż. W naszej ofercie znajdują się m.in. standy, ekspozytory, zabudowy paletowe, nakładki na sensomaty, dekoracyjne elementy ścienne, sufitowe, podłogowe i do witryn sklepowych oraz akcesoria reklamowe półek czy systemy informacji wizualnej.

SkutecznośćWspieranie marki w miejscu sprzedaży

ZastosowanieProdukty reklamowe i usługi dla Retail

Produkty Instore dla branży Retail to zarówno elementy dekoracyjne, jak i funkcjonalne. Zwracają uwagę, przekazują informacje i tworzą niepowtarzalny klimat. Pomagają wyeksponować i wyróżnić produkty oraz zachęcają do zakupów i skutecznie zwiększają sprzedaż. Wykorzystuje się je m.in. do aranżacji witryn, wnętrz i przestrzeni zewnętrznych, oznakowania półek, regałów i całych obiektów czy do estetycznej prezentacji produktów.

Możliwości:kompleksowa realizacja projektów

Produkty Instore wykonujemy od podstaw, dzięki czemu możemy dopasować każdy element do potrzeb, wymagań i preferencji klienta. Dbamy o najwyższą jakość na każdym etapie produkcji — od projektu, wyboru materiałów i technologii ich obróbki przez staranne wykonanie po bezpieczne pakowanie, transport i montaż.

RozwiązaniaZobacz pozostałe możliwości

Swobodnie dobieraj sposoby eksponowania swoich grafik do aktualnych potrzeb. Bogata oferta mocowań pozwala zastosować Smart Frame m.in. jako ścienne dekoracje, efektowne sufity, praktyczne ścianki odgradzające, ramy akustyczne czy wielkoformatowe reklamy na elewacje. 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Rafał Gwiazdowski

Product Manager

Specjalista w obsłudze klienta z ponad 15 letnim doświadczeniem. Lubujący sie w dymnych aromatach szkockiej whisky.

M. +48 604 079 479 E. rafal.gwiazdowski@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Obsługa mamy najlepszych opiekunów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

skontaktuj się z nami

Galeria Zobacz jak wygląda Instore 

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu produktów Instore? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!