Instoreoferta dla sieci sklepów

Tworzymy profesjonalne, estetyczne i funkcjonalne produkty Instore - materiały reklamowe, dekoracyjne i wsparcia sprzedaży dla sieci sklepów, galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i wielkopowierzchniowych. Nasze produkty wykorzystasz m.in. przy urządzaniu witryn i wnętrz sklepowych, brandingu zewnętrznym, a także w rebrandingu sieci oraz ekspozycjach związanych z wyprzedażami, zmianą sezonu i wprowadzaniem nowych kolekcji.

Instoreoferta dla sieci sklepów

Oferowane przez nas produkty Instore wykorzystać można w celach informacyjnych, reklamowych i dekoracyjnych. Pozwalają tworzyć funkcjonalne i estetyczne aranżacje witryn, wnętrz i przestrzeni zewnętrznych, ale przede wszystkim zachęcają do zakupów i skutecznie zwiększają sprzedaż. W naszej ofercie znajdują się m.in. standy, ekspozytory, zabudowy paletowe, nakładki na sensomaty, dekoracyjne elementy ścienne, sufitowe, podłogowe i do witryn sklepowych oraz akcesoria reklamowe półek czy systemy informacji wizualnej.

SkutecznośćWspieranie marki w miejscu sprzedaży

ZastosowanieProdukty reklamowe i usługi dla Retail

Produkty Instore dla branży Retail to zarówno elementy dekoracyjne, jak i funkcjonalne. Zwracają uwagę, przekazują informacje i tworzą niepowtarzalny klimat. Pomagają wyeksponować i wyróżnić produkty oraz zachęcają do zakupów i skutecznie zwiększają sprzedaż. Wykorzystuje się je m.in. do aranżacji witryn, wnętrz i przestrzeni zewnętrznych, oznakowania półek, regałów i całych obiektów czy do estetycznej prezentacji produktów.

Możliwości:kompleksowa realizacja projektów

Produkty Instore wykonujemy od podstaw, dzięki czemu możemy dopasować każdy element do potrzeb, wymagań i preferencji klienta. Dbamy o najwyższą jakość na każdym etapie produkcji — od projektu, wyboru materiałów i technologii ich obróbki przez staranne wykonanie po bezpieczne pakowanie, transport i montaż.

RozwiązaniaZobacz pozostałe możliwości

Nasze produkty Instore to skuteczne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania dla sieci sklepów, galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i wielkopowierzchniowych.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Tomasz Płotka

New Business Development

Specjalista ds. klientów kampanijnych. Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze partnerów biznesowych w zakresie druku materiałów promocyjnych.

M. 48 604 079 479 E. tomasz.plotka@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

Obsługa mamy najlepszych opiekunów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

skontaktuj się z nami

Galeria Zobacz jak wygląda Instore 

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu produktów Instore? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!