Signagereklama wizualna / litery przestrzenne

Projektujemy i wykonujemy reklamy, elementy identyfikacji i informacji wizualnej oraz oznakowanie firm, punktów handlowych i usługowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. litery przestrzenne, kasetony i pylony reklamowe oraz tablice informacyjne. Nasze produkty dostosowane są zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Signageprodukcja liter przestrzennych i reklamy wizualnej

Rozbudowany park maszynowy oraz kreatywna, wysoce wykwalifikowana kadra pracowników pozwalają nam tworzyć pomysłowe, estetyczne i przykuwające uwagę produkty. Stosujemy innowacyjne metody formowania i obróbki materiałów, tworząc m.in. przestrzenne litery 3D, kasetony i pylony reklamowe o ciekawej formie czy oznakowanie informacyjne do zastosowań indoor i outdoor.

Reklamawizualna zewnętrzna i wewnętrzna

Kompleksowo projektujemy i wykonujemy reklamy i systemy informacji wizualnej do zastosowań zewnętrznych (outdoor) i wewnętrznych (indoor). Wykorzystujemy profesjonalne materiały i innowacyjne technologie, które gwarantują trwałość i odporność naszych produktów na niekorzystne warunki, w tym czynniki atmosferyczne.

Możliwości:kompleksowa realizacja projektów

Przeprowadzimy Cię przez cały proces: od projektu po wykonanie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu masz pewność, że Twój projekt zostanie wykonany z najwyższą starannością.

Bezpłatna wizualizacja oraz wycena

zamów teraz

RozwiązaniaW reklamie i komunikacji wizualnej

Oferujemy liczne rozwiązania z zakresu komunikacji wizualnej. Produkujemy przykuwające uwagę i zapadające w pamięć elementy reklamowe. W naszym asortymencie znajdują się m.in. litery przestrzenne, kasetony, pylony i semafory wykorzystywane w brandingu, oznakowaniu obiektów, reklamie czy dekoracji wnętrz i elewacji budynków. 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem przygotowanie Twoich materiałów.

Magdalena Koczorowska

New Business Development

Specjalista z ponad 10 letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w obsłudze strategicznych partnerów firmy.

M. +48 602 301 654 E. magdalena.koczorowska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Galeria Zobacz nasze realizacje 

 

Produkujemyreklamę wizualną

Wykonujemy reklamę wizualną od projektu, przez produkcję aż po montaż. Innowacyjny park maszynowy oraz wysoce wyspecjalizowana kadra pozwalają nam tworzyć niebanalne, niezwykle estetyczne i funkcjonalne reklamy, dekoracje oraz systemy komunikacji wizualnej. Nasze produkty to najwyższa jakość materiałów i wykonania. Dopracowujemy je w najdrobniejszych szczegółach, aby zachwycały klientów i skutecznie zwiększały sprzedaż.

ZOBACZ FILM Z PRODUKCJI REKLAM

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu liter, kasetonów i innych elementów identyfikacji wizualnej? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami