Displaysystemy reklamowe i wystawnicze

Kreativia jest producentem autorskich, designerskich systemów reklamowych i wystawienniczych. Zajmujemy się również  importem i dystrybucją sprawdzonych systemów renomowanych marek zagranicznych. W naszej ofercie znajdują się m.in. roll-up’y, flagi, parasole, namioty, lady i ścianki reklamowe oraz inne produkty wspierające komunikację..

 

ProduktyDisplay i systemy wystawiennicze

 

RozwiązaniaSystemy reklamowe w naszej ofercie

Oferujemy szeroki zakres produktów reklamowych. Wykonujemy atrakcyjne wizualnie i zwracające uwagę elementy do zastosowań wewnętrznych (indoor) i zewnętrznych (outdoor). Drukujemy metodą sublimacyjną lub lateksową na licznych materiałach sztywnych i rolowych, tworząc estetyczne, trwałe i zwracające uwagę produkty display.

Zastosowaniesystemów reklamowych

W naszej ofercie znajdują się systemy reklamowe i wystawiennicze do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Znajdują one szerokie zastosowanie m.in. w biurach, punktach handlowych i usługowych oraz na targach, konferencjach i eventach. Są świetnymi, przykuwającymi uwagę nośnikami reklamy, jak i estetyczną dekoracją.


KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Galeria Zobacz jak wygląda Display 

Produkcjasystemów wystawienniczych

Posiadamy profesjonalny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która sprosta najtrudniejszym projektom. Wykonujemy wydruki reklamowe na powszechnie stosowanych materiałach sztywnych i rolowych. Wśród nich znajdują się m.in: banner, płyta PCV, blockout, folia monomeryczna oraz polimerowa czy terralight.

ZOBACZ FILM Z PRODUKCJI

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu systemów display? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym partnerem!

skontaktuj się z nami