PartnerstwoZlecaj swój druk w jednej z najlepszych drukarni wielkoformatowych w Polsce

Kreativia to drukarnia wielkoformatowa z ogromnym zapleczem technologicznym. Dołącz do naszego programu partnerskiego i wykorzystaj potencjał, który posiadamy. Przewiń niżej i dowiedz się więcej.

Solidny dostawca druku wielkoformatowego

Jesteśmy nowoczesną drukarnią wielkoformatową oraz producentem systemów reklamowych i dekoracji.

Oferujemy usługi druku oraz największy asortyment produktów reklamowych i dekoracyjnych z personalizacją stworzony na potrzeby naszych partnerów. Jesteśmy dostawcą wielu technologii oraz setek produktów, które wprowadzone do Twojej oferty, zwiększają możliwości sprzedaży. Opracowujemy systemy i produkujemy dla Ciebie - obejmujemy pełen nadzór nad zleceniem, produkcją, projektem, wysyłką. Dostarczamy produkty najwyższej jakości partnerom w całej Europie. 

Najwyższy poziomwspółpracy partnerskiej

Kreativia to zespół ponad 130 zgranych osób kreujących produkty wysokiej jakości w dwóch zakładach produkcyjnych. Produkujemy 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obsługujemy partnerów z całej Europy, dając wsparcie techniczne i produktowe. Nieustannie doskonalimy się w automatyzacji procesów produkcji oraz obsługi Klienta, co umożliwia nam oferowanie konkurencyjnych cen.

Wydajnośćparku maszyn drukujących

Rozbudowany park maszynowy oraz zaangażowana i wyspecjalizowana kadra pracowników zapewniają wysoką wydajność naszej drukarni wielkoformatowej. Szczycimy się najwyższą jakością produktów, terminowością i błyskawiczną realizacją projektów.

Kontaktskontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci ofertę partnerską, dzięki której rozwiniesz swój biznes, dodasz nowe produkty do swojej oferty lub odciążysz swój park maszynowy. Czy jest coś, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Opowiedz nam o tym!

Tomasz Płotka

New Business Development

Specjalista ds. klientów kampanijnych. Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze partnerów biznesowych w zakresie druku materiałów promocyjnych.

M. 48 604 079 479 E. tomasz.plotka@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość