Printdrukarnia wielkoformatowa

Kreativia to drukarnia wielkoformatowa, w której znajdziesz szeroki zakres materiałów, rozbudowany park maszynowy i wszystkie technologie druku w jednym miejscu. Zapewniamy najwyższą jakość, precyzję wykonania, terminowość i wsparcie specjalistów na każdym etapie realizacji projektu.

Print drukarnia wielkoformatowa

Oferujemy druk wielkoformatowy  na materiałach rolowych i sztywnych — takich jak m.in. banner, płyta PVC, Blockout, folia monomeryczna i polimerowa czy Terra Light. Tworzymy oryginalne i atrakcyjne wizualnie projekty, które znajdują zastosowanie w projektowaniu przestrzeni handlowych, branży reklamowej i dekoracyjnej.

TechnologieDruku wielkoformatowego

Kreativia zapewnia wszystkie nowoczesne technologie druku wielkoformatowego w jednym miejscu. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam wykonywać druk UV na materiałach sztywnych i rolowych, druk sublimacyjny na tkaninach tekstylnych oraz druk w technologii HP Latex na foliach 3M i innych materiałach rolowych.

POZNAJ TECHNOLOGIE DRUKU

Możliwościdrukarni wielkoformatowej

Rozbudowany park maszynowy, zespół profesjonalistów oraz szerokie zaplecze logistyczne są gwarantem doskonałej obsługi zleceń. Współpracując z nami, masz pewność, że Twoje zamówienia dotrą do Ciebie wolne od wad oraz w ustalonym terminie. 

Wydajnośćparku maszyn drukujących

Rozbudowany park maszynowy oraz zaangażowana i wyspecjalizowana kadra pracowników zapewniają wysoką wydajność naszej drukarni wielkoformatowej. Szczycimy się najwyższą jakością produktów, terminowością i błyskawiczną realizacją projektów.

Gwarancjanasza przewaga na rynku reklamy wizualnej

Jakość materiałów, z których tworzymy nasze produkty jest objęta gwarancją firmy 3M. To dzięki niej, masz pewność, że wykonana przez nas usługa będzie cechować się doskonałą jakością i najwyższą dbałością o szczegóły. Certyfikacja 3M™ MCS™ to potwierdzenie spełenienia wszelkich wymagań produkcyjnych.

Dowiedz się więcej

KontaktRozpocznij współpracę z nami

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy i wsparcia swojego biznesu z zakresu druku wielkoformatowego. Wykorzystaj nasz park technologiczny, by rozszerzyć swoją ofertę. Oferujemy atrakcyjny system rabatowy i program partnerski. Nasz specjalista zapewni ciągłość komunikacji i obejmie nadzorem proces powstawania Twoich zleceń. 

Katarzyna Margowska

New Business Development

Specjalistka ds. kluczowych klientów. Doświadczona w branży targowej, obsługująca partnerów z Europy środkowej.

M. +48 606 452 952 E. katarzyna.margowska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami