Druk tkaninDruk sublimacyjny oraz UV LED na tkaninach

Oferujemy wielkoformatowy druk sublimacyjny i UV na tkaninach różnego typu. Tworzymy tekstylne ścianki, obrazy, sufity napinane, a także wolnostojące i podwieszane formy przestrzenne. Unikatowa technologia tkanin napinanych na aluminiowe ramy — Smart Frame — pozwala nam tworzyć wyjątkowo lekkie i atrakcyjne wizualnie stoiska targowe, elementy POS, POP i Display oraz wiele innych produktów reklamowych i dekoracyjnych.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru techonologii druku. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Tomasz Płotka

New Business Development

Specjalista ds. klientów kampanijnych. Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze partnerów biznesowych w zakresie druku materiałów promocyjnych.

M. 48 604 079 479 E. tomasz.plotka@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

Maszynydo druku sublimacyjnego i UV na tkaninach

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn do druku sublimacyjnego i UV na tekstyliach poliestrowych. Innowacyjne urządzenia to gwarancja wysokiej rozdzielczości, precyzji, wyrazistości i doskonałego nasycenia kolorów, a także dużej wydajności druku. Zarówno druk sublimacyjny, jak i UV zapewniają trwałość grafik i wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Nadruki wykonane w tych technologiach znakomicie nadają się nie tylko do zastosowań wewnętrznych, ale także w reklamie outdoorowej.

Wydajnośćparku maszyn drukujących

Rozbudowany park maszynowy oraz zaangażowana i wyspecjalizowana kadra pracowników zapewniają wysoką wydajność naszej drukarni wielkoformatowej. Szczycimy się najwyższą jakością produktów, terminowością i błyskawiczną realizacją projektów.

MateriałyPoznaj materiały tekstylne do druku sublimacyjnego

Tworzymy produkty reklamowe i dekoracyjne dopasowując materiały do specyfiki konkretnego projektu oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Stosujemy wyłącznie sprawdzone tkaniny - spełniające odpowiednie  standardy, przetestowane pod kątem trwałości oraz efektów druku. W naszej ofercie produktów z nadrukiem na tekstyliacj znajdują się m.in. ścianki, sufity, kasetony, obrazy i formy przestrzenne. Produkujemy flagi, windery, banery, roll-upy, a także namioty reklamowe, leżaki czy parasole oraz wiele innych produktów tekstylnych.

Technologiedruku wielkoformatowego

Kreativia zapewnia wszystkie nowoczesne technologie druku wielkoformatowego w jednym miejscu. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam wykonywać druk UV na materiałach sztywnych i rolowych, druk sublimacyjny na tkaninach tekstylnych oraz druk w technologii HP Latex na foliach 3M i innych materiałach rolowych.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami