Druk latexna materiałach rolowych

Druk latexowy na materiałach rolowych to nowoczesna technologia druku wielkoformatowego umożliwiająca nanoszenie dowolnych grafik na różne materiały elastyczne. Pozwala to tworzyć estetyczne banery, szyldy, tablice, plakaty, folie do car-wrappingu, tapety, wykładziny i wiele innych produktów reklamowych oraz dekoracyjnych.Druk latexowy wyróżnia się doskonałą jakością. Jest też ekologiczny i nietoksyczny, a zatem idealny do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych.


WsparcieSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu druku. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

MaszynyPoznaj park maszyn druku latexowego

Technologia druku latexowego polega na nanoszeniu na materiał drobnych kropelek specjalnego tuszu na bazie pigmentów, latexowego utrwalacza i wody. Kiedy tusz wysycha, woda odparowuje, a na podłożu pozostaje jedynie pigment otoczony trwałą latexową powłoką. Odpowiednie maszyny do druku latexowego zapewniają, że wychodzące z nich elementy są już całkowicie suche i od razu nadają się do dalszej obróbki lub natychmiastowego użycia. My korzystamy z wyjątkowo wydajnych i niezwykle precyzyjnych maszyn renomowanej firmy HP.

Wydajnośćparku maszyn drukujących

Rozbudowany park maszynowy oraz zaangażowana i wyspecjalizowana kadra pracowników zapewniają wysoką wydajność naszej drukarni wielkoformatowej. Szczycimy się najwyższą jakością produktów, terminowością i błyskawiczną realizacją projektów.

MateriałyPoznaj materiały sztywne do druku UV

Technologia druku latexowego na materiałach rolowych pozwala nanosić grafiki fotograficznej jakości na materiały o różnych właściwościach i fakturze. Umożliwia to tworzenie licznych produktów reklamowych i dekoracyjnych. W Kreativii wykorzystujemy jedynie wysokiej klasy materiały, które zapewniają trwałość i doskonały wygląd wszystkich drukowanych elementów.

TechnologieDruku wielkoformatowego

Kreativia zapewnia wszystkie nowoczesne technologie druku wielkoformatowego w jednym miejscu. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam wykonywać druk UV na materiałach sztywnych i rolowych, druk sublimacyjny na tkaninach tekstylnych oraz druk w technologii HP Latex na foliach 3M i innych materiałach rolowych.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami