Druk latexna materiałach rolowych

Druk latexowy na materiałach rolowych to nowoczesna technologia druku wielkoformatowego umożliwiająca nanoszenie dowolnych grafik na różne materiały elastyczne. Pozwala to tworzyć estetyczne banery, szyldy, tablice, plakaty, folie do car-wrappingu, tapety, wykładziny i wiele innych produktów reklamowych oraz dekoracyjnych.Druk latexowy wyróżnia się doskonałą jakością. Jest też ekologiczny i nietoksyczny, a zatem idealny do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych.


WsparcieSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu druku. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Monika Polus

New Business Specialist

Specjalistka w zakresie produktów Display. Sprawnie przeprowadzę Cię przez proces zamówienia. Służę wsparciem produktowym i doradztwem w zakresie wykorzystania produktów Display w Twojej firmie.

M. +48 600 945 918 E. monika.polus@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

MaszynyPoznaj park maszyn druku latexowego

Technologia druku latexowego polega na nanoszeniu na materiał drobnych kropelek specjalnego tuszu na bazie pigmentów, latexowego utrwalacza i wody. Kiedy tusz wysycha, woda odparowuje, a na podłożu pozostaje jedynie pigment otoczony trwałą latexową powłoką. Odpowiednie maszyny do druku latexowego zapewniają, że wychodzące z nich elementy są już całkowicie suche i od razu nadają się do dalszej obróbki lub natychmiastowego użycia. My korzystamy z wyjątkowo wydajnych i niezwykle precyzyjnych maszyn renomowanej firmy HP.

Wydajnośćparku maszyn drukujących

Rozbudowany park maszynowy oraz zaangażowana i wyspecjalizowana kadra pracowników zapewniają wysoką wydajność naszej drukarni wielkoformatowej. Szczycimy się najwyższą jakością produktów, terminowością i błyskawiczną realizacją projektów.

MateriałyPoznaj materiały sztywne do druku UV

Technologia druku latexowego na materiałach rolowych pozwala nanosić grafiki fotograficznej jakości na materiały o różnych właściwościach i fakturze. Umożliwia to tworzenie licznych produktów reklamowych i dekoracyjnych. W Kreativii wykorzystujemy jedynie wysokiej klasy materiały, które zapewniają trwałość i doskonały wygląd wszystkich drukowanych elementów.

TechnologieDruku wielkoformatowego

Kreativia zapewnia wszystkie nowoczesne technologie druku wielkoformatowego w jednym miejscu. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam wykonywać druk UV na materiałach sztywnych i rolowych, druk sublimacyjny na tkaninach tekstylnych oraz druk w technologii HP Latex na foliach 3M i innych materiałach rolowych.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami