Technologiedruku wielkoformatowego

Kreativia to drukarnia wielkoformatowa, w której znajdziesz szeroki zakres materiałów, rozbudowany park maszynowy i wszystkie technologie druku w jednym miejscu. Zapewniamy najwyższą jakość, precyzję wykonania, terminowość i wsparcie specjalistów na każdym etapie realizacji projektu.

MożliwościDrukarni wielkoformatowej i parku maszyn

Posiadamy wszystkie technologie druku wielkoformatowego pod jednym dachem. Oferujemy druk na meteriałach płaskich, rolowych oraz druk tkanin. Ciągle rozwijamy park maszynowy, doposażając go w najnowsze maszyny renomowanych firm. Poznaj nasze możliwości.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniej metody druku dla swoich produktów. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów. Pamiętaj, że jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Technologiedruku wielkoformatowego i wykończeń

Przejdź dalej i zapoznaj się z naszymi możliwościami cięcia i wykańczania wydruków wielkoformatowych. Wierzymy, że duża dawka informacji pozwoli Ci wybrać optymalną technologię do produkcji materiałów reklamowych, którymi jesteś zainteresowany. W przypadku pytań, na każdej z podstron znajdziesz kontakt do specjalisty, który rozwieje wszelkie wątpliwości.