Druk płaski UVna materiałach sztywnych

Oferujemy druk UV na sztywnych materiałach płaskich, takich jak m.in. Dibond, PVC, sklejka, plexi, Dispa i różnego rodzaju płyty kartonowe czy kompozytowe. Precyzyjna, wydajna i bardzo estetyczna technologia druku UV pozwala nam tworzyć wyjątkowo atrakcyjne elementy reklamowe i dekoracyjne, w tym ekspozytory, regały, tablice, szyldy, kasetony, pylony, a także ścianki, stoiska targowe oraz wiele innych produktów z kategorii POS, Display czy Deco.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

MaszynyPoznaj park maszyn druku UV na materiałach płaskich

Doskonała jakość i wysoka wydajność naszej produkcji to zasługa profesjonalnej kadry oraz nowoczesnego parku maszynowego. Druk UV polega na naniesieniu na podłoże specjalnego tuszu, który następnie utwardzany i utrwalany jest promieniowaniem UV. Wymaga to odpowiedniego sprzętu dostosowanego do dużych formatów i różnych materiałów. My korzystamy z najnowocześniejszych i najlepszych na rynku drukarek UV EFI i Durst.

Wydajnośćparku maszyn drukujących

Rozbudowany park maszynowy oraz zaangażowana i wyspecjalizowana kadra pracowników zapewniają wysoką wydajność naszej drukarni wielkoformatowej. Szczycimy się najwyższą jakością produktów, terminowością i błyskawiczną realizacją projektów.

MateriałyPoznaj materiały do druku UV

Druk UV umożliwia nanoszenie wyrazistych, precyzyjnych i atrakcyjnych wizualnie grafik na niemal dowolne materiały sztywne, jak i rolowe. Szerokie możliwości tej technologii pozwalają nam tworzyć wyjątkowe produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne dla sklepów, punktów usługowych, biur czy instytucji publicznych. Korzystamy przy tym z różnych materiałów dopasowanych do specyfiki produktu oraz indywidualnych potrzeb klientów.

TechnologieDruku wielkoformatowego

Kreativia zapewnia wszystkie nowoczesne technologie druku wielkoformatowego w jednym miejscu. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam wykonywać druk UV na materiałach sztywnych i rolowych, druk sublimacyjny na tkaninach tekstylnych oraz druk w technologii HP Latex na foliach 3M i innych materiałach rolowych.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami