Druk płaski UVna materiałach sztywnych

Oferujemy druk UV na sztywnych materiałach płaskich, takich jak m.in. Dibond, PVC, sklejka, plexi, Dispa i różnego rodzaju płyty kartonowe czy kompozytowe. Precyzyjna, wydajna i bardzo estetyczna technologia druku UV pozwala nam tworzyć wyjątkowo atrakcyjne elementy reklamowe i dekoracyjne, w tym ekspozytory, regały, tablice, szyldy, kasetony, pylony, a także ścianki, stoiska targowe oraz wiele innych produktów z kategorii POS, Display czy Deco.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10-letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

MaszynyPoznaj park maszyn druku UV na materiałach płaskich

Doskonała jakość i wysoka wydajność naszej produkcji to zasługa profesjonalnej kadry oraz nowoczesnego parku maszynowego. Druk UV polega na naniesieniu na podłoże specjalnego tuszu, który następnie utwardzany i utrwalany jest promieniowaniem UV. Wymaga to odpowiedniego sprzętu dostosowanego do dużych formatów i różnych materiałów. My korzystamy z najnowocześniejszych i najlepszych na rynku drukarek UV EFI i Durst.

Wydajnośćparku maszyn drukujących

Rozbudowany park maszynowy oraz zaangażowana i wyspecjalizowana kadra pracowników zapewniają wysoką wydajność naszej drukarni wielkoformatowej. Szczycimy się najwyższą jakością produktów, terminowością i błyskawiczną realizacją projektów.

MateriałyPoznaj materiały sztywne do druku UV

Druk UV umożliwia nanoszenie wyrazistych, precyzyjnych i atrakcyjnych wizualnie grafik na niemal dowolne materiały sztywne, jak i rolowe. Szerokie możliwości tej technologii pozwalają nam tworzyć wyjątkowe produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne dla sklepów, punktów usługowych, biur czy instytucji publicznych. Korzystamy przy tym z różnych materiałów dopasowanych do specyfiki produktu oraz indywidualnych potrzeb klientów.

TechnologieDruku wielkoformatowego

Kreativia zapewnia wszystkie nowoczesne technologie druku wielkoformatowego w jednym miejscu. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam wykonywać druk UV na materiałach sztywnych i rolowych, druk sublimacyjny na tkaninach tekstylnych oraz druk w technologii HP Latex na foliach 3M i innych materiałach rolowych.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami