Druk rolowyDruk UV na materiałach rolowych

Druk UV na materiałach rolowych to innowacyjna metoda, która umożliwia nanoszenie dowolnych grafik na niemal każdy materiał — zarówno sztywny, jak i elastyczny. Technologia druku UV doskonale sprawdza się przy produkcji mało i wielkoformatowych elementów reklamowych, informacyjnych oraz dekoracyjnych. Wykorzystujemy ją m.in. do zadruku banerów, siatek mesh, różnego typu folii, papieru, a nawet tapet, wykładzin i płótna.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Monika Polus

New Business Specialist

Specjalistka w zakresie produktów Display. Sprawnie przeprowadzę Cię przez proces zamówienia. Służę wsparciem produktowym i doradztwem w zakresie wykorzystania produktów Display w Twojej firmie.

M. +48 600 945 918 E. monika.polus@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

MaszynyPoznaj park maszyn druku rolowego UV

Druk UV polega na nanoszeniu na materiał specjalnego tuszu, który następnie utrwala się promieniami UV. To jedna z najbardziej precyzyjnych i wydajnych, a przy tym ekologicznych metod druku. Doskonale sprawdza się zarówno w małych, jak i dużych formatach. W naszym parku maszynowym znajdują się dwie nowoczesne maszyny pozwalające nam wykorzystać technologię UV do druku zarówno na materiałach rolowych, jak i sztywnych.

Wydajnośćparku maszyn drukujących

Rozbudowany park maszynowy oraz zaangażowana i wyspecjalizowana kadra pracowników zapewniają wysoką wydajność naszej drukarni wielkoformatowej. Szczycimy się najwyższą jakością produktów, terminowością i błyskawiczną realizacją projektów.

MateriałyPoznaj materiały do druku UV

Druk UV to niezwykle uniwersalna technologia, która umożliwia nanoszenie grafik na materiały o bardzo różnej fakturze i właściwościach. Druk UV jest wyjątkowo precyzyjny, cechuje go doskonałe odwzorowanie projektów, wysoka rozdzielczość i świetne nasycenie kolorów. Wykorzystujemy go m.in. do zadruku banerów, folii, tapet, wykładzin, obrazów na płótnie i papierze oraz siatek mesh.

TechnologieDruku wielkoformatowego

Kreativia zapewnia wszystkie nowoczesne technologie druku wielkoformatowego w jednym miejscu. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam wykonywać druk UV na materiałach sztywnych i rolowych, druk sublimacyjny na tkaninach tekstylnych oraz druk w technologii HP Latex na foliach 3M i innych materiałach rolowych.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami