ModularicoModułowe stoiska targowe

Poznaj systemy modułowej zabudowy targowej będące nowoczesnym rozwiązaniem wystawienniczym wielokrotnego zastosowania. Zyskaj nieograniczoną przestrzeń prezentacji lub sprzedaży produktów dospasowaną idealnie do Twoich potrzeb.

Stoiska targowewielokrotnego zastosowania

Z myślą o wygodzie użytkownika opracowaliśmy kilka systemów wystawienniczych, które pozwalają na wykonanie stoiska w niespotykany dotąd sposób. Modułowość - pozwalająca na idealne dopasowanie. Wytrzymałość - gwarancja wielokrotnego użycia. Design - obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Poznaj nowoczesne systemy modułowej zabudowy targowej i przekonaj się na jak wiele możesz sobie pozwolić.

poznaj nasze systemy

ModułowośćDowolnie modyfikuj swoją ekspozycję

Niezależnie od tego czy potrzebujesz małego stoiska czy dużej zabudowy, czy potrzebujesz stoiska na targi czy jako wyspę sprzedażową lub wyodrębnioną przestrzeń dla prezentacji swoich usług i produktów, nasze systemy dają możliwość idealnego dopasowania. Stoisko możesz dowolnie modyfikować, a w razie potrzeby rozbudować. To system, który wykorzystasz wielokrotnie w różnej konfiguracji.

Przewagaprzenośnych stoisk targowych

To niesamowite jak jedno stoisko Modularico daje tyle rozwiązań i możliwości. To zupełnie nowe podejście do wielokrotnego wykorzystania zabudowy targowej lub sprzedażowej. Nie musisz już korzystać z narzucanych i nudnych gotowych stoisk lub jednorazowej twardej zabudowy, Zabierz swoje własne stoisko dokładnie dopasowane do powierzchni jaką dysponujesz oraz potrzeb ekspozycji.

 

SystemyModułowe stoiska targowe - przegląd rozwiązań

Modularico posiada kilka systemów zabudowy stoisk co jest gwarancją, że znajdziesz w nim rozwiązanie jakiego potrzebujesz. Wybieraj spośród rozwiązań najprostszych, ale zawsze efektownych jak i z zaawansowanych, w pełni modułowych systemów z nieograniczonymi możliwościami.

Poznaj nasze systemy

DowolnośćModyfikuj i rozbudowuj swoje stoisko

Każdy system Modularico możesz modyfikować, a w razie potrzeby rozbudować o kolejne moduły. Niektóre systemy pozwalają na zastosowanie nadstawek i sufitów oraz systemów regałów i półek wpinanych w ściany. Pozwala to idealnie dopasować układ stoiska do dostępnej przestrzeni oraz eksponowanych produktów.

Inspiracjezobacz galerię inspiracji aranżacji stoisk targowych 

 

StoiskaGotowe układy stoisk targowych

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu Modularico. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Od 10 lat zajmuję się przygotowaniem stoisk targowych. Służę profesjonalnym doradztwem i wzorowym prowadzeniem projektu. Zapraszam do składania ofert.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu stoisk modułowych? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym partnerem!

skontaktuj się z nami