Modularico Modułowe stoiska targowe

Innowacyjny system modułowej zabudowy targowej pozwalający na tworzenie dowolnych układów przestrzennych i konfiguracji. Modularico jest mobilnym systemem wystawienniczym, prostym w montażu i wielorazowym. Wszystkie jego elementy wykonane są z trwałych, wytrzymałych materiałów, dzięki czemu można je wykorzystywać wielokrotnie. To ekologiczne rozwiązanie, które w przeciwieństwie do systemów tradycyjnych nie generuje odpadów po demontażu. Modularico pozwala na swobodną personalizację przestrzeni i dostosowanie układu stoiska do potrzeb użytkownika.

Modularico Modułowe stoiska targowe

System stoisk Modularico wykorzystać można na targach, konferencjach i eventach. Szerokie możliwości konfiguracji i personalizacji to gwarancja dopasowania do każdej przestrzeni. Dodatkowe akcesoria — regały, półki, oświetlenie i dekoracje — zapewniają wysoką funkcjonalność i nienaganną estetykę. System Modularico pozwala też na zamontowanie w ramach podświetlenia LED. To doskonały sposób na zwrócenie uwagi i wyróżnienie stoiska na tle konkurencji.

TargiDlaczego warto wybrać stoiska modułowe

Modułowe stoiska targowe to wysoka funkcjonalność, wygoda, oszczędność czasu i środków oraz nienaganna estetyka. Nadają się do samodzielnego montażu, a po złożeniu mieszczą się w wygodnych w transporcie torbach lub skrzyniach.

PrzewagaWartości jakie dają przenośne stoiska targowe

Modułowe, przenośne stoiska targowe to idealny wybór dla tych, którzy cenią funkcjonalność. Są mobilne, można je złożyć samodzielnie i nadają się do wielokrotnego wykorzystania w różnych sytuacjach.

WygodaZakup własnego czy może wynajem stoiska targowego

Podążając za Twoimi oczekiwaniami, oferujemy modułowe stoiska targowe na sprzedaż oraz na wynajem. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują stoiska jednorazowo lub okazjonalnie. W razie potrzeby oferujemy również pomoc w montażu i demontażu.

 

SystemyModułowe stoiska targowe - przegląd rozwiązań

Stoiska targowe Modularico to kilka systemów różniących się m.in. wielkością, sposobem montażu i właściwościami. Do wyboru są małe i duże stoiska z opcjonalnym podświetleniem elementów i różnymi zestawami akcesoriów. Mamy systemy budowane w oparciu o ramy z profili aluminiowych lub prostsze stoiska z lekkich ścianek tekstylnych.


ModułowośćBuduj stoisko dowolnej wielkości

Stoiska targowe Modularico to innowacyjny system pozwalający na konstrukcję różnych elementów i układów przestrzennych. Umożliwia budowę ścianek, lad, a nawet konstrukcji sufitowych, co czyni go jednym z najbardziej wszechstronnych i uniwersalnych na rynku. Wszystkie zestawy dają możliwość personalizacji przestrzeni poprzez swobodne łączenie elementów składowych. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad wielkością, konfiguracją i wyglądem swojego stoiska.

 

   

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu Modularico. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Łukasz Ławniczak

New Business Development

Specjalista w obsłudze klienta z wieloletnim doświadczeniem. Zadowolenie Klienta sprawa mi największą satysfakcję. Prywatnie pasjonat modelarstwa redukcyjnego i tresury psów.

M. +48 664 436 224 E. lukasz.lawniczak@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Galeria Zobacz jak wygląda Modularico

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu stoisk modułowych? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym partnerem!

skontaktuj się z nami