WykańczanieWydruków wielkoformatowych

Oferujemy wiele możliwości wykańczania wydruków wielkoformatowych. W skład naszych działań wchodzi m.in oczkowanie, brytowanie, zszywanie, cięcie na ostro, zgrzewanie. Dzięki tej podstronie dowiesz się więcej o wykańczaniu wydruków.

OprawaWydruków wielkoformatowych

Odpowiednia oprawa wydruku, jest ostatnim i jednym z najważniejszych elementów, podczas produkcji materiałów reklamowych. Zszywanie, łączenie czy transferowanie wykonywane jest na najwyższym poziomie, dzięki czemu nasze produkty cechuje zawsze doskonała jakość. 

IntroligatorniaWykańczanie i oprawa druku

Oferujemy profesjonalne wykończenie i oprawę materiałów drukowanych. W skład naszych możlwiości wchodzi szycie, zgrzewanie, brytowanie, wyklejanie i wiele innych.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Technologiedruku wielkoformatowego i wykończeń

Poniżej znajdziesz przejście do kolejnych podstron, na których opisujemy technologie druku wielkoformatowego oraz cięcie wydruków.