Druk tkaninDruk sublimacyjny oraz UV Led na tkaninach

Oferujemy wielkoformatowy druk sublimacyjny i UV na tkaninach różnego typu. Tworzymy tekstylne ścianki, obrazy, sufity napinane, a także wolnostojące i podwieszane formy przestrzenne. Unikatowa technologia tkanin napinanych na aluminiowe ramy — Smart Frame — pozwala nam tworzyć wyjątkowo lekkie i atrakcyjne wizualnie stoiska targowe, elementy POS, POP i Display oraz wiele innych produktów reklamowych i dekoracyjnych.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru techonologii druku. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10-letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Maszynydruku sublimacyjnego i UV na tkaninach

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn do druku sublimacyjnego i UV na tkaninach tekstylnych. Innowacyjny sprzęt to gwarancja wysokiej rozdzielczości, precyzji, wyrazistości i doskonałego nasycenia kolorów, a także dużej wydajności druku. Zarówno druk sublimacyjny, jak i UV zapewniają trwałość grafik i wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Wykonane tymi technikami elementy można więc stosować we wnętrzach, jak i w reklamie outdoorowej

Wydajnośćparku maszyn drukujących

Rozbudowany park maszynowy oraz zaangażowana i wyspecjalizowana kadra pracowników zapewniają wysoką wydajność naszej drukarni wielkoformatowej. Szczycimy się najwyższą jakością produktów, terminowością i błyskawiczną realizacją projektów.

MateriałyPoznaj materiały tekstylne do druku sublimacja

Tworzymy wyjątkowe tekstylne produkty reklamowe i dekoracyjne, korzystając z różnych materiałów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki konkretnego projektu. Stosujemy wyłącznie tkaniny wysokiej klasy, które zapewniają doskonałą estetykę, trwałość i funkcjonalność naszych produktów. W naszej ofercie znajdują się m.in. ścianki, parawany, sufity, kasetony, szyldy, obrazy i napinane formy przestrzenne. Tworzymy flagi, windery, banery, roll-upy, a także reklamowe namioty, leżaki czy parasole oraz wiele innych produktów tekstylnych.

TechnologieDruku wielkoformatowego

Kreativia zapewnia wszystkie nowoczesne technologie druku wielkoformatowego w jednym miejscu. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam wykonywać druk UV na materiałach sztywnych i rolowych, druk sublimacyjny na tkaninach tekstylnych oraz druk w technologii HP Latex na foliach 3M i innych materiałach rolowych.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami