KasetonyPodświetlane kasetony i plafony świetlne

Podświetlane kasetony, plafony, semafory i lightboxy to jedne z najbardziej atrakcyjnych i użytecznych materiałów reklamowych. Pozwalają na efektowną ekspozycję logo, nazwy firmy i innych elementów komunikacji wizualnej. Doskonale sprawdzają się w zastosowaniach zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki podświetleniu LED przykuwają uwagę i są świetnie widoczne zarówno w dzień, jak i po zmroku.

Reklama świetlnaPodświetlane kasetony reklamowe

Dlaczego warto wybrać nasze kasetony? Projektujemy i wykonujemy kasetony reklamowe na indywidualne zamówienie, dzięki czemu otrzymujecie Państwo efektowne szyldy dopasowane do unikatowych cech marki oraz kontekstu i miejsca ekspozycji. Starannie dobieramy materiały wysokiej jakości i nowoczesne technologie produkcji, by kasetony i semafory były trwałe oraz prezentowały się doskonale przez długi czas.

Modelekasetonów reklamowych naszej produkcji

W ofercie posiadamy zarówno modele dedykowane do wnętrz (galerii handlowych, lokali usługowych, instytucji publicznych, etc.), jak i do ekspozycji zewnętrznych na elewacjach budynków. Oferujemy klasyczne kasetony jednostronne z podświetleniem LED (opcjonalnie bez) oraz dwustronne (semafory).

Galeria Zobacz, jak wyglądają nasze Kasetony i Semafory

 

ProdukcjaKasetonów reklamowych i Lightboxów

Innowacyjny park maszynowy i zastosowanie nowoczesnych materiałów pozwalają nam tworzyć kasetony reklamowe i lightboxy o różnych formatach, formach i wzornictwie. Wszystkie produkty projektujemy od podstaw, by były zgodne z wymaganiami klienta i zasadami identyfikacji wizualnej marki. Zatrudniamy najlepszych projektantów, pracowników produkcji i monterów, którzy dbają o każdy detal od koncepcji przez wykonanie aż po instalację na miejscu docelowym.

ZOBACZ FILM Z PRODUKCJI KASETONÓW

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu kasetonów. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Tomasz Płotka

New Business Development

Specjalista ds. klientów kampanijnych. Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze partnerów biznesowych w zakresie druku materiałów promocyjnych.

M. 48 604 079 479 E. tomasz.plotka@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami