KasetonyPodświetlane kasetony i plafony świetlne

Podświetlane kasetony, plafony, semafory i lightboxy to jedne z najbardziej atrakcyjnych i użytecznych materiałów reklamowych. Pozwalają na efektowną ekspozycję logo, nazwy firmy i innych elementów komunikacji wizualnej. Doskonale sprawdzają się w zastosowaniach zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki podświetleniu LED przykuwają uwagę i są świetnie widoczne zarówno w dzień, jak i po zmroku.

LightboxyPodświetlane kasetony reklamowe

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i produkcją kasetonów reklamowych o różnych wymiarach, formach i zastosowaniach. Wykorzystujemy nowoczesne materiały i innowacyjne technologie ich obróbki oraz trwałe i estetyczne metody nanoszenia grafik. Produkujemy kasetony jedno i dwustronne do wykorzystania w reklamie wewnętrznej (indoor) i zewnętrznej (outdoor).

Modelekasetonów reklamowych naszej produkcji

Oferujemy rozmaite modele kasetonów reklamowych. Wykonujemy je z różnych materiałów o odmiennych właściwościach, estetyce i zastosowaniu. Bez trudu znajdziesz więc kasetony dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań!

Galeria Zobacz jak wyglądają Kasetony 

 

ProdukcjaKasetonów reklamowych i Lightboxów

Innowacyjny park maszynowy i zastosowanie nowoczesnych materiałów pozwalają nam tworzyć kasetony reklamowe i lightboxy o różnych formatach, formach i wzornictwie. Wszystkie produkty projektujemy od podstaw, by były zgodne z wymaganiami klienta i zasadami identyfikacji wizualnej marki. Zatrudniamy najlepszych projektantów, pracowników produkcji i monterów, którzy dbają o każdy detal od koncepcji przez wykonanie aż po instalację na miejscu docelowym.

ZOBACZ FILM Z PRODUKCJI KASETONÓW

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu kasetonów. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami