Litery 3D Podświetlane litery i znaki przestrzenne

Litery i znaki przestrzenne to doskonały sposób na zewnętrzne i wewnętrzne oznakowanie obiektów. Trójwymiarowe elementy z podświetleniem LED są doskonale widoczne w dzień i w nocy. Ich atrakcyjna forma skutecznie przykuwa uwagę i zapada w pamięć. Produkujemy litery i znaki przestrzenne z podświetleniem lub bez, stosując nowoczesne metody obróbki i materiały odpowiednie do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

Litery 3D  Dlaczego warto wybrać nasze litery 3D?

Litery i znaki przestrzenne są niezwykle atrakcyjnym elementem komunikacji wizualnej. Ich trójwymiarowy kształt przyciąga uwagę i wzbogaca przestrzeń. Podświetlenie za pomocą diod LED gwarantuje wyjątkowy efekt estetyczny i sprawia, że litery są widoczne w każdych warunkach i o każdej porze. Trwałe i eleganckie litery 3D są również bardzo łatwe w montażu, umożliwiają dowolną konfigurację i tworzenie różnych napisów oraz mogą być wykorzystywane wielokrotnie.

Modele liter blokowych 3D

W naszym asortymencie znajdują się różne wzory liter i znaków przestrzennych. Różnią się one zastosowanymi materiałami, sposobem wykończenia, estetyką i zastosowaniem. Poznaj naszą ofertę i wybierz litery 3D, które są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

Galeria Zobacz jak wyglądają Litery Przestrzenne 

 

ProdukcjaLiter przestrzennych

Litery przestrzenne tworzymy kompleksowo — od projektu przez produkcję po montaż. Nowoczesny park maszynowy daje nam możliwości bardzo precyzyjnej obróbki materiałów i tworzenia dowolnych, nawet najbardziej skomplikowanych form. Wykorzystujemy materiały dostosowane do potrzeb i wymagań klienta, tworząc litery i znaki przestrzenne do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

ZOBACZ FILM Z PRODUKCJI LITER

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Tomasz Płotka

New Business Development

Specjalista ds. klientów kampanijnych. Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze partnerów biznesowych w zakresie druku materiałów promocyjnych.

M. 48 604 079 479 E. tomasz.plotka@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami