LiteryPodświetlane litery i znaki przestrzenne

Projektujemy i wykonujemy reklamy, elementy identyfikacji i informacji wizualnej oraz oznakowanie firm oraz punktów handlowych i usługowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. litery przestrzenne, kasetony i pylony reklamowe oraz tablice informacyjne. Nasze produkty dostosowane są zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

LiteryDlaczego warto wybrać litery podświetlane

Litery i znaki przestrzenne to wyjątkowo atrakcyjny element komunikacji wizualnej. Ich trójwymiarowa forma przykuwa uwagę i wzbogaca przestrzeń wizualnie. Podświetlenie LED gwarantuje niepowtarzalny efekt estetyczny i sprawia, że litery są widoczne w każdych warunkach i o każdej porze. Trwałe i eleganckie litery 3D są też bardzo proste w montażu, pozwalają na dowolną konfigurację oraz tworzenie różnych napisów i można z nich korzystać wielokrotnie.

ModeleLiter blokowych 3D

W naszym asortymencie znajdują się różne modele liter i znaków przestrzennych. Różnią się one zastosowanymi materiałami, sposobem wykończenia, estetyką i zastosowaniem. Poznaj naszą ofertę.

Galeria Zobacz jak wyglądają Litery Przestrzenne 

 

ProdukcjaLiter przestrzennych

Litery przestrzenne tworzymy kompleksowo — od projektu przez produkcję po montaż. Nowoczesny park maszynowy daje nam możliwości bardzo precyzyjnej obróbki materiałów i tworzenia dowolnych, nawet najbardziej skomplikowanych form. Wykorzystujemy materiały dostosowane do potrzeb i wymagań klienta, tworząc litery i znaki przestrzenne do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

ZOBACZ FILM Z PRODUKCJI LITER

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu liter przestrzennych 3d? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym partnerem!

skontaktuj się z nami