POSProdukty wsparcia sprzedaży

Tworzymy profesjonalne, estetyczne i funkcjonalne produkty Instore - materiały reklamowe, dekoracyjne i wsparcia sprzedaży dla sieci sklepów, galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i wielkopowierzchniowych. Nasze produkty wykorzystasz m.in. przy urządzaniu witryn i wnętrz sklepowych, brandingu zewnętrznym, a także w rebrandingu sieci oraz ekspozycjach związanych z wyprzedażami, zmianą sezonu i wprowadzaniem nowych kolekcji.

Produktywsparcia sprzedaży

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas możliwościami stworzenia dla Ciebie produktów wsparcia sprzedaży. Każdy projekt przygotowujemy na indywidualne zamówienie. Jeśli obsługujesz sklepy, sieci handlowe i chcesz zamówić odpowiednie elementy POS - ta strona jest dla Ciebie.

Możliwości:projektujemy i produkujemy POS

Ogromne doświadczenie i rozbudowany park maszynowy pozwala nam na zapewnienie ciągłości produkcji dla wszelkich projektów, realizowanych w dużym nakładzie. Zaawansowany proces kontroli jakości gwarantuje powtarzalność projektów oraz brak wad produkcyjnych. 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Tomasz Płotka

New Business Development

Specjalista ds. klientów kampanijnych. Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze partnerów biznesowych w zakresie druku materiałów promocyjnych.

M. 48 604 079 479 E. tomasz.plotka@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

Obsługa mamy najlepszych opiekunów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

skontaktuj się z nami