Oznakowaniepółek i regałów sklepowych

Oznakowanie półek i regałów sklepowych to rozmaite elementy informacyjne, reklamowe i dekoracyjne montowane w miejscu ekspozycji produktów. Pomagają w estetycznej prezentacji oferty i zwróceniu uwagi klientów, zachęcając ich do zakupów. Oferujemy m.in. atrakcyjne wizualnie, hangery, shelfstopery, woblery, listwy półkowe, krawaty, stripy, cenówki i osłonki cenowe.

Produktyoznakowania półek i regałów

Produkty oznakowania półek i regałów to elementy wspierające sprzedaż i ekspozycję oferty. Wykonujemy je m.in. z kartonu, PVC, twardych folii czy HIPSu, tworząc trwałe i estetyczne produkty dopasowane do potrzeb klienta, oferty i wizerunku marki.

Możliwości:oznakowanie półek i regałów

Tworzymy estetyczne i funkcjonalne oznakowanie półek i regałów sklepowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, opierając się na dokładnej analizie potrzeb i preferencji klienta. Produkty dostosowujemy do konkretnej przestrzeni, oferty i wizerunku marki.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Tomasz Płotka

New Business Development

Specjalista ds. klientów kampanijnych. Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze partnerów biznesowych w zakresie druku materiałów promocyjnych.

M. 48 604 079 479 E. tomasz.plotka@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

Obsługa mamy najlepszych opiekunów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

skontaktuj się z nami

Galeria Zobacz jak wygląda Oznakowanie