Dekoracje i wystrój wnętrz sklepów

Tworzymy dekoracje i wystrój wnętrz sklepowych dla różnych branż. Projektujemy i wykonujemy zarówno pojedyncze elementy dekoracyjne i funkcjonalne, jak i kompleksowe aranżacje dostosowane do konkretnej przestrzeni, wizerunku firmy oraz potrzeb i wymagań klientów. Oferujemy m.in. tapety i panele ścienne, wielkoformatowe grafiki, dekoracje szyb, ścian i podłóg oraz elementy podwieszane.

Dekoracje  ścian, sufitów i podłóg

Korzystając z innowacyjnych technologii, łączymy obróbkę materiałów z drukiem, tworząc atrakcyjne dekoracje ścian, sufitów i podłóg oraz reklamowe, informacyjne i dekoracyjne elementy wolnostojące i produkty POS. Wykorzystujemy szeroką gamę materiałów sztywnych i rolowych, w tym płyty kompozytowe i meblowe, plexi, twarde i spienione PVC, poliwęglan, sklejki, czy tkaniny elastyczne.

Możliwości:kompleksowa realizacja dekoracji

Projektowanie przestrzeni handlowych Kreujemy oryginalne, atrakcyjne i stymulujace wyobraznie projekty. Wykonujemy wydruki reklamowe na powszechnie stosowanych materiałach sztywnych i rolowych. Wsród nich znajduja sie miedzy innymi: banner, płyta PCV, Blockout, folia monomeryczna, folia polimerowa czy terralight

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Tomasz Płotka

New Business Development

Specjalista ds. klientów kampanijnych. Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze partnerów biznesowych w zakresie druku materiałów promocyjnych.

M. 48 604 079 479 E. tomasz.plotka@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

Obsługa mamy najlepszych opiekunów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

skontaktuj się z nami

Galeria Zobacz jak wyglądają Dekoracje