Oznakowaniepółek i regałów sklepowych

Oznakowanie półek i regałów sklepowych to rozmaite elementy informacyjne, reklamowe i dekoracyjne montowane w miejscu ekspozycji produktów. Pomagają w estetycznej prezentacji oferty i zwróceniu uwagi klientów, zachęcając ich do zakupów. Oferujemy m.in. atrakcyjne wizualnie, hangery, shelfstopery, woblery, listwy półkowe, krawaty, stripy, cenówki i osłonki cenowe.

Produktyoznakowania półek i regałów

Produkty oznakowania półek i regałów to elementy wspierające sprzedaż i ekspozycję oferty. Wykonujemy je m.in. z kartonu, PVC, twardych folii czy HIPSu, tworząc trwałe i estetyczne produkty dopasowane do potrzeb klienta, oferty i wizerunku marki.

Możliwości:oznakowanie półek i regałów

Tworzymy estetyczne i funkcjonalne oznakowanie półek i regałów sklepowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, opierając się na dokładnej analizie potrzeb i preferencji klienta. Produkty dostosowujemy do konkretnej przestrzeni, oferty i wizerunku marki.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Kaźmierczak

New Business Development

Od 10 lat spełniam się w braży reklamowej. Prywatnie miłośniczka psów rasy pinczer miniaturowy, tatuażu realistycznego i fitnessu. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki... na cud trzeba chwilę poczekać :)

M. +48 784 167 168 paulina.kazmierczak@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Obsługa mamy najlepszych opiekunów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

skontaktuj się z nami

Galeria Zobacz jak wygląda Oznakowanie