Profil S25Wzmocniony profil o głębokości 25 mm do budowy ram ściennych lub podwieszanych 

Profil przeznaczony głównie do budowy solidnych ram ściennych - wiszących oraz mocowanych bezpośrednio do ściany. Wzmocniony profil, w połączeniu z odpowiednimi stabilizatorami, pozwala na realizację nawet wielkoformatowych obrazów. Służy również do budowy ram akustycznych ze specjalnym wygłuszającym wypełnieniem, a także do niekonwencjonalnych podwieszanych sufitów z grafiką. Dedykowany do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Kolory profiliSrebrny, biały i czarny w standardzie.
Opcjonalnie w dowolnym kolorze z palety RAL.

 

Specyfikacjaprofilu aluminiowego S25

Składanieramy i wpinanie tkaniny w profil S25

Konstrukcja została zaprojektowana tak, by złożenie ramy i montaż grafiki był maksymalnie prosty oraz możliwy do przeprowadzenia samodzielnie.
W zaledwie kilku krokach otrzymujesz gotową konstrukcję, w którą wystarczy wpiąć grafikę z silikonowymi krawędziami. 
Zobacz sam, jakie to proste! 
 
 

FilmyZobacz filmy pokazujące profil S25

Galeria Inspiracje i realizacje z zastosowaniem profilu S25

Rozwiązania z wykorzystaniem profilu S25

Profil S25 stanowi znakomite rozwiązanie aranżacyjne we wszelkiego typu przestrzeniach - biurowych, handlowych czy prywatnych. Jest stosowany głównie jako ramy ścienne, które dzięki stabilizatorom, mogą osiągać nawet bardzo duże formaty. Sprawdzi się również jako rama do sufitów podwieszanych. Ponadto, głębokość profilu (25 mm) pozwala zastosować specjalistyczne wypełnienie do wygłuszania pomieszczeń, dzięki czemu S25 znakomicie sprawdza się jako rama akustyczna z dekoracyjnym nadrukiem.