LightboxPodświetlane ramy napinane

Lightboxy to podświetlane ramy z grafiką drukowaną na tkaninie napinanej. Są niebanalnymi, estetycznymi i zwracającymi uwagę elementami wystroju wnętrz. Wykorzystuje się je w reklamie, dekoracji i systemach informacji wizualnej. Podświetlane ramy z tkaniną napinaną sprawdzą się w aranżacji biur, sklepów, punktów usługowych, obiektów sportowych i rekreacyjnych, placówek kulturowych i edukacyjnych czy instytucji publicznych.

Ramy podświetlane

Ramy podświetlane z grafiką na tkaninie napinanej są doskonałym nośnikiem reklamy i informacji wizualnej. Świetnie nadają się do produkcji estetycznych obrazów ściennych, kasetonów, funkcjonalnych ścianek wolnostojących czy zwracających uwagę podwieszeń. Różnego typu lightboxy mają więc liczne zastosowania w marketingu oraz aranżacji i dekoracji wnętrz.

PodświetlenieLED wewnątrz ram napinanych

Podświetlenie w Smart Frame opiera się na energooszczędnych modułach LED, które w zależności od zastosowanego profilu oświetlają jedną lub dwie strony ramy. Dyskretne umieszczenie oświetlenia wewnątrz konstrukcji sprawia, że ramy prezentują się wyjątkowo estetycznie. Efekty wizualne nie tylko przyciągają wzrok, ale też skutecznie wzmacniają przekaz i uatrakcyjniają przestrzeń ekspozycji. Realizujemy lightboxy przeznaczone do wnętrz, a także dedykowane do zastosowań outdoorowych.

Profilealuminiowe do ram podświetlanych


Profile do lightboxów zostały zaprojektowane z myślą o uzyskaniu najbardziej zjawiskowych efektów wizualnych, jakie daje podświetlenie wewnątrz ram. W zależności od rodzaju profili - można zastosować podświetlenie krawędziowe, tylne lub sferyczne. Szeroki wybór profili pozwala tworzyć m.in. płytkie i lekkie lightboxy, solidne dwustronne ścianki, podświetlane stoiska targowe, jak i przestrzenne formy podwieszane pod sufitem. 

Zalety stosowania podświetlanych ram 

Podświetlane ramy z tkaniną napinaną to przede wszystkim wysoka estetyka i świetny sposób na zwrócenie uwagi klientów. Ponadto Lightboxy w systemie Smart Frame są lekkie i bardzo proste w montażu oraz demontażu. Można korzystać z nich wielokrotnie, dowolnie zmieniając tkaninę z grafiką. Idealnie sprawdzają się więc zarówno przy ekspozycjach stałych, jak i sezonowych czy mobilnych — na targach, konferencjach i innych wydarzeniach.

Materiałyi technologie stosowane w ramach z podświetleniem

Do produkcji ram podświetlanych stosujemy zaawansowane technologie oraz sprawdzone materiały. Konstrukcja powstaje z wytrzymałych profili aluminiowych o odpowiedniej grubości oraz przekroju. Specjalistyczne tkaniny, dobrane pod kątem gramatury i rozciągliwości, zapewniają idealną ekspozycję materiałom graficznym naniesionym w technologii druku UV i sublimacji. Jakość zastosowanych komponentów, w tym m.in. energooszczędne moduły LED, pozwala korzystać
z podświetlanych ram przez długi czas. 

 

FilmyZobacz, jak prezentują się ramy z podświetleniem LED 

Galeria Zobacz, jak wyglądają ramy i sufity napinane 

RozwiązaniaZobacz pozostałe możliwości

Swobodnie dobieraj sposoby eksponowania swoich grafik do aktualnych potrzeb. Bogata oferta mocowań pozwala zastosować Smart Frame m.in. jako ścienne dekoracje, efektowne sufity, praktyczne ścianki odgradzające, ramy akustyczne czy wielkoformatowe reklamy na elewacje. 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Monika Polus

New Business Specialist

Specjalistka w zakresie produktów Display. Sprawnie przeprowadzę Cię przez proces zamówienia. Służę wsparciem produktowym i doradztwem w zakresie wykorzystania produktów Display w Twojej firmie.

M. +48 600 945 918 E. monika.polus@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość