PodwieszaneRamy z grafiką na tkaninie napinanej

Ramy podwieszane z grafiką na tkaninie napinanej służą do tworzenia przestrzennych form podsufitowych. Tego typu konstrukcje znajdują zastosowanie w reklamie, dekoracji i aranżacji wnętrz. Wykorzystuje się je w przestrzeniach sklepowych i usługowych, halach targowych i wystawienniczych oraz innych obiektach wielkopowierzchniowych.

Formy przestrzene

Wykonujemy ramy podwieszane o różnych formach, wymiarach i funkcjach, w tym efektowne formy przestrzenne z podświetleniem. Mogą one służyć celom reklamowym, informacyjnym i dekoracyjnym. Podwieszane formy przestrzenne doskonale sprawdzają się m.in. do oznaczenia stref sprzedaży czy stoisk targowych w obiektach wielkopowierzchniowych. 

Podwieszaneramy oraz formy przestrzenne

Podwieszane ramy z tkaniną napinaną umożliwiają tworzenie lekkich, funkcjonalnych form przestrzennych o dowolnym formacie. Odpowiednio dobrane profile pozwalają wykonać zarówno proste, jak i bardziej fantazyjne kształty podwieszeń, również podświetlanych. To doskonały sposób na zwrócenie uwagi klientów i skuteczną komunikację wizualną.

Profilealuminiowe do ram podwieszanych

Konstrukcja podwieszanej formy przestrzennej wykonana jest ze specjalnie dobranych profilii aluminiowych, w które wpina się tekstylną grafikę. Ich dobór jest uzależniony od kształtu oraz wielkości docelowej formy, tak aby zapewnić sztywność i stabilność konstrukcji przy zachowaniu jej maksymalnej lekkości. Profile dedykowane do podwieszeń mają specyficzny przekrój umożliwiający zamocowanie odpowiednich linek i żyłek. Dodatkowo, niektóre z nich posiadają możliwość zainstalowania diod lub żarówek LED, które atrakcyjnie podświetlają formę od wewnątrz i przyciągają wzrok odbiorców.

Zaletystosowania podwieszanych ram w systemie Smart Frame

Podwieszane ramy z grafiką na tkaninach napinanych pozwalają tworzyć atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne, a przy tym lekkie formy przestrzenne. Podwieszenia są bardzo proste w montażu i demontażu. Można korzystać z nich wielokrotnie i dowolnie wymieniać tkaninę z grafiką, dopasowując ją na potrzeby aktualnych wydarzeń, zmieniającej się oferty czy sezonu. 

Technologiei materiały stosowane w systemie napinanym

Ramy podwieszane Smart Frame to nowoczesny system wykorzystujący innowacyjne technologie i wysokiej klasy materiały. Profile wykonane są z aluminium o dużej wytrzymałości na zginanie oraz inne uszkodzenia. Grafiki drukujemy metodą sublimacyjną lub UV na mocnych tkaninach poliestrowych dobranych specjalnie pod kątem elastyczności. Do podświetlenia form przestrzennych wykorzystujemy energooszczędne moduły LED o długiej żywotności.

RozwiązaniaPoznaj pozostałe rodzaje ram 

Podwieszane formy przestrzenne to tylko jedno z wielu zastosowań systemu Smart Frame. Zapoznaj się z jego innymi możliwościami! 
Bogata oferta mocowań pozwala zastosować Smart Frame m.in. jako ścienne dekoracje, efektowne sufity, praktyczne ścianki odgradzające, ramy akustyczne czy wielkoformatowe reklamy na elewacje. 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Monika Polus

New Business Specialist

Specjalistka w zakresie produktów Display. Sprawnie przeprowadzę Cię przez proces zamówienia. Służę wsparciem produktowym i doradztwem w zakresie wykorzystania produktów Display w Twojej firmie.

M. +48 600 945 918 E. monika.polus@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość