Ramy wisząceZ napinaną tkaniną

Ramy wiszące Smart Frame z napinaną tkaniną doskonale nadają się do zawieszenia na ścianach. Lekki, prosty w montażu i niezwykle estetyczny system opiera się na ramach aluminiowych, na które napina się tkaninę z nadrukiem. Ramy wiszące Smart Frame znajdują szerokie zastosowanie w reklamie, systemach informacji wizualnej czy aranżacji wnętrz sklepów, biur, punktów usługowych, hoteli, restauracji oraz instytucji publicznych

Obrazywielkoformatowe i dekoracje ścienne

Ramy wiszące z napinaną tkaniną to doskonały sposób na stworzenie estetycznych, przykuwających uwagę obrazów czy dekoracji ściennych o dowolnym formacie. Nowoczesne technologie druku gwarantują trwałość oraz doskonały wygląd grafik — świetne nasycenie kolorów, precyzję i idealne oddanie projektów. Mocne profile aluminiowe pozwalają na równe i sztywne napięcie tkaniny.

Ramy wiszące z napinaną tkaniną

Ramy wiszące z napinaną tkaniną przeznaczone są do tworzenia mało i wielkoformatowych grafik zawieszanych na ścianach. Wykorzystać można je przy dekoracji i wystroju wnętrz, ale również jako nośnik reklamy i element systemów informacji wizualnej.

Profilealuminiowe do ram ściennych

Oferujemy kilka rodzajów profili aluminiowych do ekspozycji grafik na ścianach. Profile do ram ściennych umożlwiają budowę zarówno mniejszych, jak i wielkoformatowych obrazów. Do każdego profilu dedykowane są odpowiednie elementy mocujące, które pozwalają na zawieszenie ramy lub przytwierdzenie jej bezpośrednio do ściany. Wybrane modele posiadają możliwość zamontowania modułów LED - w zależności od rodzaju - na krawędziach profili lub na "plecach" ramy. 

Zalety systemu ram ściennych

Ramy ścienne z napinaną tkaniną są lekkie, trwałe i niezwykle funkcjonalne. Wyróżnia je łatwy montaż, wysoka estetyka i możliwość szybkiej wymiany grafik.

 

Materiałyi technologie stosowane w systemie napinanym

System ram napinanych Smart Frame powstaje z użyciem nowoczesnych technologii i sprawdzonych materiałów. Profile produkowane z wysokojakościowego aluminium zapewniają ramom odpowiednią sztywność i trwałość. Tkaniny poliestrowe są elastyczne i odporne na rozdarcie, a druk sublimacyjny lub UV zapewaniają doskonały wygląd grafik. Diody LED to z kolei gwarancja estetycznego podświetlenia, które będzie działać przez bardzo długi czas.

 

FilmyPrzekonaj się, jak prosty jest montaż ramy Smart Frame

ProduktyRamy z podświetlaną tekstylną grafiką

Galeria Zobacz, jak wyglądają ramy i sufity napinane 

RozwiązaniaZobacz pozostałe produkty

Smart Frame to nie tylko ramy ścienne! Poznaj inne możliwości tego systemu i zobacz, co mamy w ofercie! Bogata oferta mocowań pozwala zastosować Smart Frame m.in. jako ścienne dekoracje, efektowne sufity, praktyczne ścianki odgradzające, ramy akustyczne czy wielkoformatowe reklamy na elewacje. 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Magdalena Koczorowska

New Business Development

Specjalista z ponad 10 letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w obsłudze strategicznych partnerów firmy.

M. +48 602 301 654 E. magdalena.koczorowska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość