Sufity napinaneZ grafiką na tkaninie

Sufity napinane to rodzaj podwieszanych sufitów składających się z ramy wykonanej z profili aluminiowych, w którą wpina się tkaninę z nadrukowaną grafiką. System jest lekki i prosty w montażu. Doskonale sprawdza się jako estetyczny element wykończenia i dekoracji wnętrz. Pozwala obniżyć sufit oraz zamaskować konstrukcję i niedoskonałości stropu czy instalacje podsufitowe.

Sufity z grafikąDrukowaną na tkaninie

Oferujemy napinane sufity z grafiką drukowaną na tkaninie. Znajdą one zastosowanie w biurach, siedzibach firmowych, obiektach handlowych i usługowych, hotelach, restauracjach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Lekka konstrukcja, łatwy montaż i atrakcyjna grafika to wygoda, bezpieczeństwo oraz niepowtarzalne możliwości aranżacyjne.

Ramy na sufity z wydrukiem dowolnej grafiki

Sufity napinane w systemie Smart Frame składają się z lekkich, a jednocześnie wytrzymałych ram aluminiowych oraz elastycznej tkaniny z nadrukiem. Pozwalają w prosty sposób zaaranżować dowolną przestrzeń nadając jej unikatowy charakter. Nadruk może stanowić oryginalną dominantę kolorystyczną bądź subtelne tło. Tekstylne grafiki dają możliwość swobodnej wymiany grafik i dopasowywania wzorów do kolejnych koncepcji. 

Profilealuminiowe do sufitów z napinaną grafiką

Do tworzenia sufitów w systemie Smart Frame stosujemy różne rodzaje profili aluminiowych, które różnią się od siebie przekrojem, grubością i dodatkowymi rozwiązaniami (np. możliwością podświetlenia). Do każdej realizacji profile dobieramy indywidualnie, tak, aby spełnić założenia projektowe pod kątem estetyki oraz warunków przestrzennych.

Zaletysufitów z grafiką napinaną na ramy

Napinane sufity z grafiką na tkaninie to doskonały sposób na wykończenie i dekorację wnętrza. Nowoczesne materiały i technologie zapewniają dokładność wykonania, trwałość i wyjątkową estetykę. System Smart Frame to także gwarancja łatwego, szybkiego i czystego montażu oraz możliwość wymiany grafiki w dowolnym momencie.

Technologiei materiały stosowane w systemie napinanym

System tkanin napinanych Smart Frame to nowoczesne materiały i innowacyjne technologie. Wykorzystujemy wysokiej jakości tkaniny poliestrowe o odpowiednim stopniu rozciągliwości i elastyczności, co gwarantuje właściwe napięcie. Stosujemy druk sublimacyjny i UV, aby zapewnić wysoką jakość i trwałość grafik. Ramy wykonujemy z profili aluminiowych o różnym przekroju i konstrukcji dopasowanej do formatu, kształtu i funkcji tworzonych elementów.

Galeria Zobacz, jak wyglądają ramy i sufity napinane 

RozwiązaniaZobacz pozostałe produkty

Poznaj inne możliwości tego systemu i zobacz, co mamy w ofercie! Bogata oferta mocowań pozwala zastosować Smart Frame m.in. jako ścienne dekoracje, praktyczne ścianki odgradzające, ramy akustyczne czy wielkoformatowe reklamy na elewacje.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Magdalena Koczorowska

New Business Development

Specjalista z ponad 10 letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w obsłudze strategicznych partnerów firmy.

M. +48 602 301 654 E. magdalena.koczorowska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość