Sufity napinaneZ grafiką na tkaninie

Sufity napinane to rodzaj podwieszanych sufitów składających się z ramy wykonanej z profili aluminiowych, w którą wpina się tkaninę z nadrukowaną grafiką. System jest lekki i prosty w montażu. Doskonale sprawdza się jako estetyczny element wykończenia i dekoracji wnętrz. pozwala obniżyć sufit oraz zamaskować konstrukcję i niedoskonałości stropu czy instalacje podsufitowe.

Sufity z grafikąDrukowaną na tkaninie

Oferujemy napinane sufity z grafiką drukowaną na tkaninie. Znajdą one zastosowanie w biurach, siedzibach firmowych, obiektach handlowych i usługowych, hotelach, restauracjach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Lekka konstrukcja, łatwy montaż i atrakcyjna grafika to wygoda, bezpieczeństwo oraz niepowtarzalne możliwości aranżacyjne.

Ramy na sufityZ wydrukiem dowolnej grafiki

Sufity napinane w systemie Smart Frame składają się z lekkich, ale sztywnych i wytrzymałych ram aluminiowych oraz elastycznej, mocnej tkaniny z nadrukiem. Grafiki nanosimy na tkaninę nowoczesną metodą sublimacyjną lub lateksową. Pozwala to na dokładne odwzorowanie dowolnych projektów, gwarantuje precyzję, wyrazistość i świetne nasycenie kolorów. Dzięki temu możliwe jest tworzenie napinanych sufitów idealnie dopasowanych do aranżacji wnętrza i wizerunku marki.

ProfileAluminiowe profile Smart Frame do ram wiszących

Sufity napinane w systemie Smart Frame opierają się na ramach tworzonych z różnego typu profili aluminiowych. Poszczególne profile różnią się przekrojem, grubością i dodatkowymi funkcjami (np. możliwością montażu podświetlenia), dzięki czemu można dobrać idealny model do każdego projektu.

ZaletyStosowania sufitów napinanych z grafiką na tkaninie

Napinane sufity z grafiką na tkaninie to doskonały sposób na wykończenie i dekorację wnętrza. Nowoczesne materiały i technologie zapewniają dokładność wykonania, trwałość i wyjątkową estetykę. System Smart Frame to także gwarancja łatwego, szybkiego i czystego montażu oraz możliwość wymiany grafiki w dowolnym momencie.

TechnologieMateriały stosowane w systemie napinanym

System tkanin napinanych Smart Frame to nowoczesne materiały i innowacyjne technologie. Wykorzystujemy wysokiej jakości tkaniny poliestrowe o odpowiednim stopniu rozciągliwości i elastyczności, co gwarantuje równe i sztywne napięcie.

Stosujemy nowoczesny druk sublimacyjny i lateksowy, aby zapewnić wysoką jakość i trwałość grafik. Ramy wykonujemy z profili aluminiowych o różnym przekroju i konstrukcji dopasowanej do formatu, kształtu i funkcji tworzonych elementów.

ProduktyRamy z napinaną grafiką drukowaną na tkaninie

Galeria Zobacz jak wyglądają ramy i sufity napinane 

RozwiązaniaSkuteczne rozwiązania dla sieci sklepów

Nasze produkty Instore to skuteczne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania dla sieci sklepów, galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i wielkopowierzchniowych.

ContactOur specialist are ready to help

Contact us if you need help in choosing the right system. Our specialists with years of experience will smoothly guide you through the process and will supervise the creation of your materials.

Marta Nowak

New Business Specialist

Specjalista z 2 - letnim doświadczeniem w obsłudze klienta. Z wykształcenia grafik 3D z dużą wyobraźnią. Prywatnie trenuje MMA, Muay Thai i kalistenikę. Uwielbia piec torty.

M. +48 784 963 228 marta.nowak@kreativia.pl

I will help you choose the right solution for your company

CONTACT ME

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Send e-mail