Ramy stojąceZ grafiką na napinanej tkaninie

Ramy stojące z grafiką na tkaninie napinanej to estetyczne i funkcjonalne ścianki, parawany czy przegrody. Można je wykorzystać do aranżacji wnętrz, w celach reklamowych i dekoracyjnych. Doskonale nadają się do tworzenia przepierzeń, ścianek działowych, boxów lub stanowisk dla pracowników i petentów, a także do budowy stoisk wystawienniczych czy promocyjnych.

ŚciankiZ grafiką drukowaną na tkaninie napinanej

Ścianki tworzone w systemie Smart Frame to wolnostojące ramy z profili aluminiowych, na które napina się tkaninę z nadrukiem. Lekkie profile skręca się na śruby i można je montować oraz demontować samodzielnie. Są też łatwe w przechowywaniu i transporcie. Elastyczne, poliestrowe tkaniny są odporne na uszkodzenia i rozdarcia. Wpina się je w ramy za pomocą gumki silikonowej, dzięki czemu można je łatwo założyć, ale też zdjąć, aby wyprać tkaninę lub wymienić grafikę na inną.

Wolnostojące Ścianki dekoracyjne lub reklamowe

Wolnostojące ścianki reklamowe i dekoracyjne wykonane w systemie Smart Frame to doskonałe narzędzie do aranżacji wnętrz, dekoracji i reklamy wewnętrznej (indoor). Wyróżniają się lekkością, mobilnością i doskonałą estetyką. Wysokiej jakości nadruki wykonywane metodą lateksową lub sublimacyjną cechuje wyrazistość, precyzja i świetne nasycenie kolorów. Grafiki mogą mieć dowolny format, a ścianka może być podświetlana od wewnątrz, co znacznie zwiększa jej walory estetyczne.

ProfileAluminiowe profile Smart Frame do ram stojących

Ścianki, parawany, przegrody i inne ramy wolnostojące Smart Frame wykonane są z profili aluminiowych, w które wpina się tkaninę z grafiką. Konkretne typy profili dobiera się w zależności od formatu i funkcji ramy tak, aby zapewniały sztywność i stabilność konstrukcji przy zachowaniu jej maksymalnej lekkości. Uwagę warto zwrócić również na profile pozwalające na montaż diod LED i podświetlenie grafik od wewnątrz.

ZaletyStosowania stojących ram z napiętą tkaniną

Ramy stojące z grafiką napinaną pozwalają na prostą, szybką i estetyczną aranżację wnętrz oraz prezentację grafik, informacji i innych elementów komunikacji wizualnej marki. Są proste w montażu, lekkie, mobilne i wyjątkowo estetyczne.

Technologie stosowane w systemie napinanym

System Smart Frame to nowoczesne materiały i innowacyjne technologie. Ramy stojące składają się z profili wykonanych z wytrzymałego, sztywnego, a przy tym lekkiego aluminium. Grafiki drukowane są na mocnych, elastycznych tkaninach poliestrowych. Do ich zadruku wykorzystujemy technologie sublimacyjne i lateksowe, gwarantujące wysoką jakość i trwałość. Do podświetlenia stosujemy długowieczne i energooszczędne diody LED.

 

FilmyZobacz filmy pokazujące składanie Smartframe

Galeria Zobacz jak wyglądają ramy i sufity napinane 

RozwiązaniaSkuteczne rozwiązania dla sieci sklepów

Nasze produkty Instore to skuteczne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania dla sieci sklepów, galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i wielkopowierzchniowych.

ContactOur specialist are ready to help

Contact us if you need help in choosing the right system. Our specialists with years of experience will smoothly guide you through the process and will supervise the creation of your materials.

Wojciech Balewski

New Business Development

Specialist in customer service, constantly looking for new solutions. Fan of classic cars and Italian cuisine.

M. +48 696 139 417 E. wojciech.balewski@kreativia.pl

I will help you choose the right solution for your company

CONTACT ME

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Send e-mail