PodwieszaneRamy z grafiką na tkaninie napinanej

Ramy podwieszane z grafiką na tkaninie napinanej służą do tworzenia przestrzennych form podsufitowych. Tego typu konstrukcje znajdują zastosowanie w reklamie, dekoracji i aranżacji wnętrz. Wykorzystuje się je w przestrzeniach sklepowych i usługowych, halach targowych i wystawienniczych oraz innych obiektach wielkopowierzchniowych.

Formy przestrzene

Wykonujemy ramy podwieszane o różnych formach, wymiarach i funkcjach, w tym efektowne formy przestrzenne z podświetleniem. Mogą one służyć celom reklamowym, informacyjnym i dekoracyjnym. Podwieszane formy przestrzenne doskonale sprawdzają się m.in. do oznaczenia stref sprzedaży czy stoisk targowych w obiektach wielkopowierzchniowych. 

Podwieszaneramy oraz formy przestrzenne

Podwieszane ramy z tkaniną napinaną umożliwiają tworzenie lekkich, funkcjonalnych form przestrzennych o dowolnym formacie. Odpowiednio dobrane profile pozwalają wykonać zarówno proste, jak i bardziej fantazyjne kształty podwieszeń, również podświetlanych. To doskonały sposób na zwrócenie uwagi klientów i skuteczną komunikację wizualną.

ProfileAluminiowe profile Smart Frame do ram podwieszanych

Podwieszane formy przestrzenne w systemie Smart Frame to ramy, na które napina się tkaniny z nadrukiem. Ramy składają się z aluminiowych profili o różnych parametrach — grubości, przekroju czy elementach dodatkowych — dopasowanych do formatu, kształtu i funkcji podwieszenia.

ZaletyStosowania podwieszanych ram z napiętą tkaniną

Podwieszane ramy z grafiką na tkaninach napinanych pozwalają tworzyć atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne, a przy tym lekkie formy przestrzenne. Podwieszenia są bardzo proste w montażu i demontażu. Można korzystać z nich wielokrotnie i dowolnie wymieniać tkaninę z grafiką, dopasowując ją do aktualnych potrzeb, wydarzeń, oferty czy sezonu.

TechnologieMateriały stosowane w systemie napinanym

Ramy podwieszane Smart Frame to nowoczesny system wykorzystujący innowacyjne technologie i wysokiej klasy materiały. Profile wykonane są aluminium o dużej sztywności i wytrzymałości na zginanie oraz inne uszkodzenia. Grafiki drukujemy metodą sublimacyjną lub lateksową na mocnych tkaninach lateksowych. Do podświetlenia form przestrzennych wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne diody LED o długiej żywotności.

 

FilmyZobacz filmy pokazujące składanie Smartframe

Galeria Zobacz jak wyglądają ramy i sufity napinane 

RozwiązaniaSkuteczne rozwiązania dla sieci sklepów

Podwieszane formy przestrzenne to tylko jedno z wielu zastosowań systemu Smart Frame. Zapoznaj się z jego innymi możliwościami!

ContactOur specialist are ready to help

Contact us if you need help in choosing the right system. Our specialists with years of experience will smoothly guide you through the process and will supervise the creation of your materials.

Wojciech Balewski

New Business Development

Specialist in customer service, constantly looking for new solutions. Fan of classic cars and Italian cuisine.

M. +48 696 139 417 E. wojciech.balewski@kreativia.pl

I will help you choose the right solution for your company

CONTACT ME

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Send e-mail