PodwieszaneRamy z grafiką na tkaninie napinanej

Ramy podwieszane z grafiką na tkaninie napinanej służą do tworzenia przestrzennych form podsufitowych. Tego typu konstrukcje znajdują zastosowanie w reklamie, dekoracji i aranżacji wnętrz. Wykorzystuje się je w przestrzeniach sklepowych i usługowych, halach targowych i wystawienniczych oraz innych obiektach wielkopowierzchniowych.

Formy przestrzene

Wykonujemy ramy podwieszane o różnych formach, wymiarach i funkcjach, w tym efektowne formy przestrzenne z podświetleniem. Mogą one służyć celom reklamowym, informacyjnym i dekoracyjnym. Podwieszane formy przestrzenne doskonale sprawdzają się m.in. do oznaczenia stref sprzedaży czy stoisk targowych w obiektach wielkopowierzchniowych. 

Podwieszaneramy oraz formy przestrzenne

Podwieszane ramy z tkaniną napinaną umożliwiają tworzenie lekkich, funkcjonalnych form przestrzennych o dowolnym formacie. Odpowiednio dobrane profile pozwalają wykonać zarówno proste, jak i bardziej fantazyjne kształty podwieszeń, również podświetlanych. To doskonały sposób na zwrócenie uwagi klientów i skuteczną komunikację wizualną.

ProfileAluminiowe profile Smart Frame do ram podwieszanych

Podwieszane formy przestrzenne w systemie Smart Frame to ramy, na które napina się tkaniny z nadrukiem. Ramy składają się z aluminiowych profili o różnych parametrach — grubości, przekroju czy elementach dodatkowych — dopasowanych do formatu, kształtu i funkcji podwieszenia.

ZaletyStosowania podwieszanych ram z napiętą tkaniną

Podwieszane ramy z grafiką na tkaninach napinanych pozwalają tworzyć atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne, a przy tym lekkie formy przestrzenne. Podwieszenia są bardzo proste w montażu i demontażu. Można korzystać z nich wielokrotnie i dowolnie wymieniać tkaninę z grafiką, dopasowując ją do aktualnych potrzeb, wydarzeń, oferty czy sezonu.

TechnologieMateriały stosowane w systemie napinanym

Ramy podwieszane Smart Frame to nowoczesny system wykorzystujący innowacyjne technologie i wysokiej klasy materiały. Profile wykonane są aluminium o dużej sztywności i wytrzymałości na zginanie oraz inne uszkodzenia. Grafiki drukujemy metodą sublimacyjną lub lateksową na mocnych tkaninach lateksowych. Do podświetlenia form przestrzennych wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne diody LED o długiej żywotności.

RozwiązaniaSkuteczne rozwiązania dla sieci sklepów

Podwieszane formy przestrzenne to tylko jedno z wielu zastosowań systemu Smart Frame. Zapoznaj się z jego innymi możliwościami!

Unterstützung Nehmen Sie die Hilfe von unseren Spezialisten in Anspruch

Möchten Sie mehr über Hängerahmen im Smart Frame System erfahren? Unser Spezialist wird alle Ihre Fragen beantworten!

Małgorzata Pacholska

New Business Development

Germanistin von der Ausbildung her, Sportlerin aus Leidenschaft und channel letters-Enthusiastin von Beruf. Reagiert schnell und detailliert und sucht immer nach Lösungen.

M. +48 604 093 693 malgorzata.pacholska@kreativia.pl

Ich helfe Ihnen bei der Auswahl der richtigen Lösung für Ihr Unternehmen

KONTAKTIERE MICH

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc