Ramy stojąceZ grafiką na napinanej tkaninie

Ramy stojące z grafiką na tkaninie napinanej to estetyczne i funkcjonalne ścianki, parawany czy przegrody. Można je wykorzystać do aranżacji wnętrz, w celach reklamowych i dekoracyjnych. Doskonale nadają się do tworzenia przepierzeń, ścianek działowych, boxów lub stanowisk dla pracowników i petentów, a także do budowy stoisk wystawienniczych czy promocyjnych.

ŚciankiZ grafiką drukowaną na tkaninie napinanej

Ścianki tworzone w systemie Smart Frame to wolnostojące ramy z profili aluminiowych, na które napina się tkaninę z nadrukiem. Lekkie profile skręca się na śruby i można je montować oraz demontować samodzielnie. Są też łatwe w przechowywaniu i transporcie. Elastyczne, poliestrowe tkaniny są odporne na uszkodzenia i rozdarcia. Wpina się je w ramy za pomocą gumki silikonowej, dzięki czemu można je łatwo założyć, ale też zdjąć, aby wyprać tkaninę lub wymienić grafikę na inną.

Wolnostojące Ścianki dekoracyjne lub reklamowe

Wolnostojące ścianki reklamowe i dekoracyjne wykonane w systemie Smart Frame to doskonałe narzędzie do aranżacji wnętrz, dekoracji i reklamy wewnętrznej (indoor). Wyróżniają się lekkością, mobilnością i doskonałą estetyką. Wysokiej jakości nadruki wykonywane w technologii UV lub sublimacji cechuje wyrazistość, precyzja i świetne nasycenie kolorów. Grafiki mogą mieć dowolny format, a ścianka może być podświetlana od wewnątrz, co znacznie zwiększa jej walory estetyczne.

Profilealuminiowe do ram stojących

Ścianki, parawany, przegrody i inne ramy wolnostojące Smart Frame wykonane są z profili aluminiowych, w które wpina się tkaninę z grafiką. Rodzaj profilu dobiera się odpowiednio do formatu ramy tak, aby zapewniał sztywność i stabilność konstrukcji przy zachowaniu jej maksymalnej lekkości. Warto zwrócić uwagę na profile typu lightbox, które pozwalają na  montaż modułów LED i efektowne podświetlenie grafik od wewnątrz.

Zalety wyboru ram stojących

Ramy stojące z grafiką napinaną pozwalają na prostą, szybką i oryginalną aranżację wnętrz oraz prezentację grafik, informacji i innych elementów komunikacji wizualnej marki. Są łatwe w montażu, lekkie, mobilne i wyjątkowo estetyczne. Niekwestionowanym atutem jest możliwość samodzielnej wymiany grafiki w dowolnym momencie, co znacząco zmniejsza koszty kolejnych ekspozycji. 

Technologiei materiały stosowane w systemie napinanym

System Smart Frame powstaje w oparciu o innowacyjne technologie oraz sprawdzone materiały. Ramy stojące składają się z profili produkowanych z wytrzymałego, a przy tym lekkiego aluminium. Grafiki drukowane są na mocnych, elastycznych tkaninach poliestrowych. Do ich zadruku wykorzystujemy technologie sublimacyjne i UV gwarantujące znakomite efekty wizualne oraz trwałość. Do podświetlenia stosujemy energooszczędne diody LED, których żywotność pozwala długo cieszyć się systemem grafik napinanych.

 

FilmyPrzekonaj się, jak prosty jest montaż ramy Smart Frame

Galeria Zobacz, jak wyglądają ramy i sufity napinane 

RozwiązaniaZobacz pozostałe możliwości

Swobodnie dobieraj sposoby eksponowania swoich grafik do aktualnych potrzeb. Bogata oferta mocowań pozwala zastosować Smart Frame m.in. jako ścienne dekoracje, efektowne sufity, praktyczne ścianki odgradzające, ramy akustyczne czy wielkoformatowe reklamy na elewacje. 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Monika Polus

New Business Specialist

Specjalistka w zakresie produktów Display. Sprawnie przeprowadzę Cię przez proces zamówienia. Służę wsparciem produktowym i doradztwem w zakresie wykorzystania produktów Display w Twojej firmie.

M. +48 600 945 918 E. monika.polus@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość