Podświetleniesystemu tkanin napinanych

Podświetlenie to nie tylko doskonała widoczność po zmroku, ale również większa wyrazistość przekazu za dnia! Dzięki wydajnym modułom LED stworzysz efektowne i energoszczędne nośniki reklamowe, informacyjne, elementy ekspozycji targowych oraz oryginalną dekorację wnętrz. Podświetlane ramy w systemie Smart Frame sprawdzą się zatem w każdych warunkach skutecznie przykuwając uwagę konsumentów.

RozwiązaniaPoznaj rodzaje podświetlenia ram

W systemie Smart Frame stosujemy podświetlenie krawędziowe, tylne lub sferyczne, które dobieramy odpowiednio do rodzaju zastosowanych profili oraz oczekiwanych efektów wizualnych. Zapewniamy wydajne, energooszczędne moduły LED zarówno do zastosowań wewnętrznych (Standard LED, Super LED, żarówki sferyczne), jak i dedykowane do realizacji zewnętrznych (Outdoor LED). Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. 

Zastosowanieoświetlenia LED

W naszej ofercie znajdziesz systemy oświetleniowe do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Są one często stosowane w biurach, punktach handlowych i usługowych, a także na targach, konferencjach i wydarzeniach. Oferujemy panele LED, oświetlone obrazy i ściany, a także systemy regałowe i wystawiennicze.

Przewagasystemów z wewnętrznym podświetleniem LED

Podświetlenie LED znacznie zwiększa atrakcyjność i widoczność prezentowanych materiałów. Dostarczamy ramy z zamontowanymi już modułami LED, dzięki czemu nie musisz martwić się o skomplikowaną instalację - wystarczy podłączyć zasilacz i gotowe! Stosowane przez nas moduły są wydajne, a jednocześnie energooszczędne.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość