Ramy stojąceZ grafiką na napinanej tkaninie

Ramy stojące z grafiką na tkaninie napinanej to estetyczne i funkcjonalne ścianki, parawany czy przegrody. Można je wykorzystać do aranżacji wnętrz, w celach reklamowych i dekoracyjnych. Doskonale nadają się do tworzenia przepierzeń, ścianek działowych, boxów lub stanowisk dla pracowników i petentów, a także do budowy stoisk wystawienniczych czy promocyjnych.

ŚciankiZ grafiką drukowaną na tkaninie napinanej

Ścianki tworzone w systemie Smart Frame to wolnostojące ramy z profili aluminiowych, na które napina się tkaninę z nadrukiem. Lekkie profile skręca się na śruby i można je montować oraz demontować samodzielnie. Są też łatwe w przechowywaniu i transporcie. Elastyczne, poliestrowe tkaniny są odporne na uszkodzenia i rozdarcia. Wpina się je w ramy za pomocą gumki silikonowej, dzięki czemu można je łatwo założyć, ale też zdjąć, aby wyprać tkaninę lub wymienić grafikę na inną.

Wolnostojące Ścianki dekoracyjne lub reklamowe

Wolnostojące ścianki reklamowe i dekoracyjne wykonane w systemie Smart Frame to doskonałe narzędzie do aranżacji wnętrz, dekoracji i reklamy wewnętrznej (indoor). Wyróżniają się lekkością, mobilnością i doskonałą estetyką. Wysokiej jakości nadruki wykonywane w technologii UV lub sublimacji cechuje wyrazistość, precyzja i świetne nasycenie kolorów. Grafiki mogą mieć dowolny format, a ścianka może być podświetlana od wewnątrz, co znacznie zwiększa jej walory estetyczne.

Profilealuminiowe do ram stojących

Ścianki, parawany, przegrody i inne ramy wolnostojące Smart Frame wykonane są z profili aluminiowych, w które wpina się tkaninę z grafiką. Rodzaj profilu dobiera się odpowiednio do formatu ramy tak, aby zapewniał sztywność i stabilność konstrukcji przy zachowaniu jej maksymalnej lekkości. Warto zwrócić uwagę na profile typu lightbox, które pozwalają na  montaż modułów LED i efektowne podświetlenie grafik od wewnątrz.

Zalety wyboru ram stojących

Ramy stojące z grafiką napinaną pozwalają na prostą, szybką i oryginalną aranżację wnętrz oraz prezentację grafik, informacji i innych elementów komunikacji wizualnej marki. Są łatwe w montażu, lekkie, mobilne i wyjątkowo estetyczne. Niekwestionowanym atutem jest możliwość samodzielnej wymiany grafiki w dowolnym momencie, co znacząco zmniejsza koszty kolejnych ekspozycji. 

Technologiei materiały stosowane w systemie napinanym

System Smart Frame powstaje w oparciu o innowacyjne technologie oraz sprawdzone materiały. Ramy stojące składają się z profili produkowanych z wytrzymałego, a przy tym lekkiego aluminium. Grafiki drukowane są na mocnych, elastycznych tkaninach poliestrowych. Do ich zadruku wykorzystujemy technologie sublimacyjne i UV gwarantujące znakomite efekty wizualne oraz trwałość. Do podświetlenia stosujemy energooszczędne diody LED, których żywotność pozwala długo cieszyć się systemem grafik napinanych.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Katarzyna Margowska

New Business Development

Specjalistka ds. kluczowych klientów. Doświadczona w branży targowej, obsługująca partnerów z Europy środkowej.

M. +48 606 452 952 E. katarzyna.margowska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość