Ramy stojąceZ grafiką na napinanej tkaninie

Ramy stojące z grafiką na tkaninie napinanej to estetyczne i funkcjonalne ścianki, parawany czy przegrody. Można je wykorzystać do aranżacji wnętrz, w celach reklamowych i dekoracyjnych. Doskonale nadają się do tworzenia przepierzeń, ścianek działowych, boxów lub stanowisk dla pracowników i petentów, a także do budowy stoisk wystawienniczych czy promocyjnych.

ŚciankiZ grafiką drukowaną na tkaninie napinanej

Ścianki tworzone w systemie Smart Frame to wolnostojące ramy z profili aluminiowych, na które napina się tkaninę z nadrukiem. Lekkie profile skręca się na śruby i można je montować oraz demontować samodzielnie. Są też łatwe w przechowywaniu i transporcie. Elastyczne, poliestrowe tkaniny są odporne na uszkodzenia i rozdarcia. Wpina się je w ramy za pomocą gumki silikonowej, dzięki czemu można je łatwo założyć, ale też zdjąć, aby wyprać tkaninę lub wymienić grafikę na inną.

Wolnostojące Ścianki dekoracyjne lub reklamowe

Wolnostojące ścianki reklamowe i dekoracyjne wykonane w systemie Smart Frame to doskonałe narzędzie do aranżacji wnętrz, dekoracji i reklamy wewnętrznej (indoor). Wyróżniają się lekkością, mobilnością i doskonałą estetyką. Wysokiej jakości nadruki wykonywane metodą lateksową lub sublimacyjną cechuje wyrazistość, precyzja i świetne nasycenie kolorów. Grafiki mogą mieć dowolny format, a ścianka może być podświetlana od wewnątrz, co znacznie zwiększa jej walory estetyczne.

ProfileAluminiowe profile Smart Frame do ram stojących

Ścianki, parawany, przegrody i inne ramy wolnostojące Smart Frame wykonane są z profili aluminiowych, w które wpina się tkaninę z grafiką. Konkretne typy profili dobiera się w zależności od formatu i funkcji ramy tak, aby zapewniały sztywność i stabilność konstrukcji przy zachowaniu jej maksymalnej lekkości. Uwagę warto zwrócić również na profile pozwalające na montaż diod LED i podświetlenie grafik od wewnątrz.

ZaletyStosowania stojących ram z napiętą tkaniną

Ramy stojące z grafiką napinaną pozwalają na prostą, szybką i estetyczną aranżację wnętrz oraz prezentację grafik, informacji i innych elementów komunikacji wizualnej marki. Są proste w montażu, lekkie, mobilne i wyjątkowo estetyczne.

Technologie stosowane w systemie napinanym

System Smart Frame to nowoczesne materiały i innowacyjne technologie. Ramy stojące składają się z profili wykonanych z wytrzymałego, sztywnego, a przy tym lekkiego aluminium. Grafiki drukowane są na mocnych, elastycznych tkaninach poliestrowych. Do ich zadruku wykorzystujemy technologie sublimacyjne i lateksowe, gwarantujące wysoką jakość i trwałość. Do podświetlenia stosujemy długowieczne i energooszczędne diody LED.

 

FilmyZobacz filmy pokazujące składanie Smartframe

ProduktyRamy z napinaną grafiką drukowaną na tkaninie

Galeria Zobacz jak wyglądają ramy i sufity napinane 

RozwiązaniaSkuteczne rozwiązania dla sieci sklepów

Nasze produkty Instore to skuteczne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania dla sieci sklepów, galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i wielkopowierzchniowych.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc