Ramy wisząceZ napinaną tkaniną

Ramy wiszące Smart Frame z napinaną tkaniną doskonale nadają się do zawieszenia na ścianach. Lekki, prosty w montażu i niezwykle estetyczny system opiera się na ramach aluminiowych, na które napina się tkaninę z nadrukiem. Ramy wiszące Smart Frame znajdują szerokie zastosowanie w reklamie, systemach informacji wizualnej czy aranżacji wnętrz sklepów, biur, punktów usługowych, hoteli, restauracji oraz instytucji publicznych

ObrazyWielkoformatowe i dekoracje ścienne

Ramy wiszące z napinaną tkaniną to doskonały sposób na stworzenie estetycznych, przykuwających uwagę obrazów czy dekoracji ściennych o dowolnym formacie. Nowoczesne technologie druku gwarantują trwałość oraz doskonały wygląd grafik — świetne nasycenie kolorów, precyzję i idealne oddanie projektów. Mocne profile aluminiowe pozwalają na równe i sztywne napięcie tkaniny.

Ramy wisząceZ napinaną tkaniną

Ramy wiszące z napinaną tkaniną przeznaczone są do tworzenia mało i wielkoformatowych grafik zawieszanych na ścianach. Wykorzystać można je przy dekoracji i wystroju wnętrz, ale również jako nośnik reklamy i element systemów informacji wizualnej.

ProfileAluminiowe profile Smart Frame do ram wiszących

Projektowanie przestrzeni handlowych reujemy oryginalne, atrakcyjne i stymulujące wyobraźnię projekty. Wykonujemy wydruki reklamowe na powszechnie stosowanych materiałach sztywnych i rolowych. Wśród nich znajdują się między innymi: banner, płyta PCV,.

WartościStosowania wiszących ram z napiętą tkaniną

Ramy wiszące z napinaną tkaniną są lekkie, trwałe i niezwykle funkcjonalne. Wyróżnia je łatwy montaż, wysoka estetyka i możliwość szybkiej wymiany grafik.

TechnologieMateriały stosowane w systemie napinanym

System ram napinanych Smart Frame wykorzystuje nowoczesne materiały i technologie. Profile tworzone są z wysokojakościowego aluminium, dzięki czemu ramy są sztywne i trwałe. Tkaniny poliestrowe są elastyczne i odporne na rozdarcie, a druk sublimacyjny lub lateksowy zapewnia doskonały wygląd grafik. Nowoczesne diody LED to z kolei gwarancja estetycznego podświetlenia, które będzie działać przez bardzo długi czas.

 

FilmyZobacz filmy pokazujące składanie Smartframe

ProduktyRamy z napinaną grafiką drukowaną na tkaninie

Galeria Zobacz jak wyglądają ramy i sufity napinane 

RozwiązaniaZobacz pozostałe produkty

Smart Frame to nie tylko ramy wiszące. Poznaj inne możliwości tego systemu i zobacz, co mamy w ofercie!

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc