FasadyPodświetlane elewacje budynków i ramy zewnętrzne

Wielkoformatowe grafiki na tkaninach napinanych nadają się do zastosowań outdoorowych. Są wyjątkowo estetyczne, proste w montażu i odporne na warunki atmosferyczne. Idealnie sprawdzą się na fasadach budynków w formie szyldów, banerów, reklam wielkopowierzchniowych czy grafik dekoracyjnych. System Smart Frame umożliwia szybkie i proste zasłonięcie oryginalnej elewacji budynku wraz z jej uszkodzeniami czy biegnącymi po niej instalacjami. Jest więc skuteczną i prostą metodą wykończenia i dekoracji fasad budynków. Montaż ram z tkaniną napinaną nie wymaga długotrwałych i brudnych prac remontowych, a grafiki można szybko i łatwo wymieniać.

Ramy zewnętrznena elewacje budynków

Oferowane przez nas produkty Instore wykorzystać można w celach informacyjnych, reklamowych i dekoracyjnych. Pozwalają tworzyć funkcjonalne i estetyczne aranżacje witryn, wnętrz i przestrzeni zewnętrznych, ale przede wszystkim zachęcają do zakupów i skutecznie zwiększają sprzedaż. W naszej ofercie znajdują się m.in. standy, ekspozytory, zabudowy paletowe, nakładki na sensomaty, dekoracyjne elementy ścienne, sufitowe, podłogowe i do witryn sklepowych oraz akcesoria reklamowe półek czy systemy informacji wizualnej.

ElewacjeWielkoformatowe grafiki na elewacje budynków

Projektowanie przestrzeni handlowych reujemy oryginalne, atrakcyjne i stymulujace wyobraznie projekty. Wykonujemy wydruki reklamowe na powszechnie stosowanych materiałach sztywnych i rolowych. Wsród nich znajduja sie miedzy innymi: banner, płyta PCV,

ProfileAluminiowe profile Smart Frame do zewnątrz

Projektowanie przestrzeni handlowych reujemy oryginalne, atrakcyjne i stymulujące wyobraźnię projekty. Wykonujemy wydruki reklamowe na powszechnie stosowanych materiałach sztywnych i rolowych. Wśród nich znajdują się między innymi: banner, płyta PCV,.

WartościStosowania podświetlanych ram zewnętrznych

Projektowanie przestrzeni handlowych Innowacyjny system Kreujemy oryginalne, atrakcyjne i stymulujące wyobraźnię Kreujemy oryginalne, atrakcyjne i stymulujące wyobraźnię

Materiałyi technologie stosowane w ramach z podświetleniem

Do produkcji ram podświetlanych stosujemy zaawansowane technologie oraz sprawdzone materiały. Konstrukcja powstaje z wytrzymałych profili aluminiowych o odpowiedniej grubości oraz przekroju. Specjalistyczne tkaniny, dobrane pod kątem gramatury i rozciągliwości, zapewniają idealną ekspozycję materiałom graficznym naniesionym w technologii druku UV i sublimacji. Jakość zastosowanych komponentów, w tym m.in. energooszczędne moduły LED, pozwala korzystać
z podświetlanych ram przez długi czas. 

 

FilmyPrzekonaj się, jak prosty jest montaż ramy Smart Frame

Galeria Zobacz, jak wyglądają ramy i sufity napinane 

RozwiązaniaZobacz pozostałe możliwości

Swobodnie dobieraj sposoby eksponowania swoich grafik do aktualnych potrzeb. Bogata oferta mocowań pozwala zastosować Smart Frame m.in. jako ścienne dekoracje, efektowne sufity, praktyczne ścianki odgradzające, ramy akustyczne czy wielkoformatowe reklamy na elewacje. 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość