Profil FBoxProfil do budowy podwieszanych form przestrzennych, również w wersji z efektownym podświetleniem LED

Przeznaczony do realizacji podwieszanych form sześciennych. Przy większych konstrukcjach zaleca się zastosowanie stabilizatorów. Tekstylna grafika może być zamocowana z sześciu stron - łączenia są w narożnikach, bez widocznych przerw, co gwarantuje wysoką estetykę wykończenia. Podświetlenie z użyciem sferycznych żarówek LED. *
*Uwagi: Równomierne rozproszenie światła można uzyskać tylko w konstrukcjach nie przekraczających 2x2x2 m.
W przypadku większych - konieczne jest zastosowanie stabilizatorów, które mogą się delikatnie odznaczać po podświetleniu. 

Kolory profiliSrebrny w standardzie.
Opcjonalnie w dowolnym kolorze z palety RAL

 

Specyfikacjaprofilu aluminiowego FBox

Podświetlenie sferyczne do ram z profilu FBox

Konstrukcja profilu FBox umożliwia zastosowanie podświetlenia LED, które jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność grafiki. Do podświetlenia podwieszanych form przestrzennych stosujemy energooszczędne żarówki LED. Równomierne rozproszenie światła uzyskuje się w konstrukcjach nie przekraczających 2x2x2 m.
W przypadku większych - stosuje się stabilizatory, które mogą delikatnie odznaczać się po podświetleniu. 

Składanieramy i wpinanie tkaniny w profil FBox

Konstrukcja została zaprojektowana tak, by złożenie ramy i montaż grafiki był maksymalnie prosty oraz możliwy do przeprowadzenia samodzielnie.
W zaledwie kilku krokach otrzymujesz gotową konstrukcję, w którą wystarczy wpiąć grafikę z silikonowymi krawędziami. 
Zobacz sam, jakie to proste!
 

GaleriaInspiracje i realizacje z zastosowaniem profilu FBox

Rozwiązania z wykorzystaniem profilu FBox

Profil FBox umożliwia realizację podwieszanych form przestrzennych, które znajdą zastosowanie zarówno w branży wystawienniczej, reklamowej,
jak i dekoracyjnej.
Konstrukcja z profilu FBox może stanowić oryginalny element stoiska targowego, przyciągającą wzrok reklamę w obiektach handlowych lub stylową dekorację w butikach, salonach i innych lokalach usługowych. System  występuje również w wersji z efektownym podświetleniem LED.