Profil F80Profil dwustronny o głębokości 80mm do budowy form przestrzennych oraz dwustronnych ram stojących lub podwieszanych 

Solidny profil przeznaczony do budowy czterostronnych otoków, głównie podwieszanych. F80 może być stosowany również jako rama wolnostojąca lub podwieszana. Napinana grafika łączy się na krawędziach zapewniając estetyczne wykończenie bez widocznych przerw. Do połączeń w narożnikach dedykowany jest specjalny słupek F80 corner.

Kolory profiliSrebrny w standardzie.
Opcjonalnie w dowolnym kolorze z palety RAL

 

Specyfikacja profilu aluminiowego F80

Składanieramy i wpinanie tkaniny w profil F80

Konstrukcja została zaprojektowana tak, by złożenie ramy oraz montaż grafiki były  maksymalnie proste i możliwe do przeprowadzenia samodzielnie. W zaledwie kilku krokach otrzymujesz gotową konstrukcję, w którą wystarczy wpiąć grafikę z silikonowymi krawędziami. Zobacz sam, jakie to proste!  
 
 

Galeria Zobacz, jak wygląda profil F80

Rozwiązania z wykorzystaniem profilu F80

Konstrukcje z tego profilu znajdują zastosowanie w branży wystawienniczej oraz reklamowej. Dzięki kompatybilnym mocowaniom w postaci aluminiowych stóp z profilu F80 można zbudować wolnostojącą ramę, która doskonale wyeksponuje materiały graficzne. W tej formie posłuży jako praktyczna ścianka odgradzająca lub estetyczne tło w aranżacji wnętrz. Ciekawym rozwiązaniem są także konstrukcje płaskie lub przestrzenne podwieszane na specjalistycznych żyłkach - cechują się dużą powierzchnią reklamową i znakomicie sprawdzają się jako element ekspozycji targowej lub handlowej.