Sufity napinaneZ grafiką na tkaninie

Sufity napinane to rodzaj podwieszanych sufitów składających się z ramy wykonanej z profili aluminiowych, w którą wpina się tkaninę z nadrukowaną grafiką. System jest lekki i prosty w montażu. Doskonale sprawdza się jako estetyczny element wykończenia i dekoracji wnętrz. pozwala obniżyć sufit oraz zamaskować konstrukcję i niedoskonałości stropu czy instalacje podsufitowe.

Sufity z grafikąDrukowaną na tkaninie

Oferujemy napinane sufity z grafiką drukowaną na tkaninie. Znajdą one zastosowanie w biurach, siedzibach firmowych, obiektach handlowych i usługowych, hotelach, restauracjach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Lekka konstrukcja, łatwy montaż i atrakcyjna grafika to wygoda, bezpieczeństwo oraz niepowtarzalne możliwości aranżacyjne.

Ramy na sufityZ wydrukiem dowolnej grafiki

Sufity napinane w systemie Smart Frame składają się z lekkich, ale sztywnych i wytrzymałych ram aluminiowych oraz elastycznej, mocnej tkaniny z nadrukiem. Grafiki nanosimy na tkaninę nowoczesną metodą sublimacyjną lub lateksową. Pozwala to na dokładne odwzorowanie dowolnych projektów, gwarantuje precyzję, wyrazistość i świetne nasycenie kolorów. Dzięki temu możliwe jest tworzenie napinanych sufitów idealnie dopasowanych do aranżacji wnętrza i wizerunku marki.

ProfileAluminiowe profile Smart Frame do ram wiszących

Sufity napinane w systemie Smart Frame opierają się na ramach tworzonych z różnego typu profili aluminiowych. Poszczególne profile różnią się przekrojem, grubością i dodatkowymi funkcjami (np. możliwością montażu podświetlenia), dzięki czemu można dobrać idealny model do każdego projektu.

ZaletyStosowania sufitów napinanych z grafiką na tkaninie

Napinane sufity z grafiką na tkaninie to doskonały sposób na wykończenie i dekorację wnętrza. Nowoczesne materiały i technologie zapewniają dokładność wykonania, trwałość i wyjątkową estetykę. System Smart Frame to także gwarancja łatwego, szybkiego i czystego montażu oraz możliwość wymiany grafiki w dowolnym momencie.

TechnologieMateriały stosowane w systemie napinanym

System tkanin napinanych Smart Frame to nowoczesne materiały i innowacyjne technologie. Wykorzystujemy wysokiej jakości tkaniny poliestrowe o odpowiednim stopniu rozciągliwości i elastyczności, co gwarantuje równe i sztywne napięcie.

Stosujemy nowoczesny druk sublimacyjny i lateksowy, aby zapewnić wysoką jakość i trwałość grafik. Ramy wykonujemy z profili aluminiowych o różnym przekroju i konstrukcji dopasowanej do formatu, kształtu i funkcji tworzonych elementów.

ProduktyRamy z napinaną grafiką drukowaną na tkaninie

Galeria Zobacz jak wyglądają ramy i sufity napinane 

RozwiązaniaSkuteczne rozwiązania dla sieci sklepów

Nasze produkty Instore to skuteczne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania dla sieci sklepów, galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i wielkopowierzchniowych.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc