LightboxPodświetlane ramy napinane

Lightboxy to podświetlane ramy z grafiką drukowaną na tkaninie napinanej. Są niebanalnymi, estetycznymi i zwracającymi uwagę elementami wystroju wnętrz. Wykorzystuje się je w reklamie, dekoracji i systemach informacji wizualnej. Podświetlane ramy z tkaniną napinaną sprawdzą się w aranżacji biur, sklepów, punktów usługowych, obiektów sportowych i rekreacyjnych, placówek kulturowych i edukacyjnych czy instytucji publicznych.

Ramy podświetlane

Ramy podświetlane z grafiką na tkaninie napinanej są doskonałym nośnikiem reklamy i informacji wizualnej. Świetnie nadają się do produkcji estetycznych obrazów ściennych, kasetonów, funkcjonalnych ścianek wolnostojących czy zwracających uwagę podwieszeń. Różnego typu lightboxy mają więc liczne zastosowania w marketingu oraz aranżacji i dekoracji wnętrz.

PodświetlenieLED wewnątrz ram napinanych

Podświetlenie w Smart Frame opiera się na energooszczędnych modułach LED, które w zależności od zastosowanego profilu oświetlają jedną lub dwie strony ramy. Dyskretne umieszczenie oświetlenia wewnątrz konstrukcji sprawia, że ramy prezentują się wyjątkowo estetycznie. Efekty wizualne nie tylko przyciągają wzrok, ale też skutecznie wzmacniają przekaz i uatrakcyjniają przestrzeń ekspozycji. Realizujemy lightboxy przeznaczone do wnętrz, a także dedykowane do zastosowań outdoorowych.

Profilealuminiowe do ram podświetlanych


Profile do lightboxów zostały zaprojektowane z myślą o uzyskaniu najbardziej zjawiskowych efektów wizualnych, jakie daje podświetlenie wewnątrz ram. W zależności od rodzaju profili - można zastosować podświetlenie krawędziowe, tylne lub sferyczne. Szeroki wybór profili pozwala tworzyć m.in. płytkie i lekkie lightboxy, solidne dwustronne ścianki, podświetlane stoiska targowe, jak i przestrzenne formy podwieszane pod sufitem. 

Zalety stosowania podświetlanych ram 

Podświetlane ramy z tkaniną napinaną to przede wszystkim wysoka estetyka i świetny sposób na zwrócenie uwagi klientów. Ponadto Lightboxy w systemie Smart Frame są lekkie i bardzo proste w montażu oraz demontażu. Można korzystać z nich wielokrotnie, dowolnie zmieniając tkaninę z grafiką. Idealnie sprawdzają się więc zarówno przy ekspozycjach stałych, jak i sezonowych czy mobilnych — na targach, konferencjach i innych wydarzeniach.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość