Podświetleniesystemu tkanin napinanych

Podświetlenie to nie tylko doskonała widoczność po zmroku, ale również większa wyrazistość przekazu za dnia! Dzięki wydajnym modułom LED stworzysz efektowne i energoszczędne nośniki reklamowe, informacyjne, elementy ekspozycji targowych oraz oryginalną dekorację wnętrz. Podświetlane ramy w systemie Smart Frame sprawdzą się zatem w każdych warunkach skutecznie przykuwając uwagę konsumentów.

RozwiązaniaPoznaj rodzaje podświetlenia ram

W systemie Smart Frame stosujemy podświetlenie krawędziowe, tylne lub sferyczne, które dobieramy odpowiednio do rodzaju zastosowanych profili oraz oczekiwanych efektów wizualnych. Zapewniamy wydajne, energooszczędne moduły LED zarówno do zastosowań wewnętrznych (Standard LED, Super LED, żarówki sferyczne), jak i dedykowane do realizacji zewnętrznych (Outdoor LED). Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. 

Zastosowaniepodświetlenia LED

W naszej ofercie znajdują się podświetlane systemy przeznaczone do ekspozycji zewnętrznych i wewnętrznych. Znajdują one szerokie zastosowanie w biurach, punktach handlowych i usługowych, a także na targach, konferencjach i eventach. Znajdziesz u nas kasetony LED, podświetlane obrazy i ścianki, a także systemy regałowe i wystawiennicze.


Przewagasystemów z wewnętrznym podświetleniem LED

Podświetlenie LED znacznie zwiększa atrakcyjność i widoczność prezentowanych materiałów. Dostarczamy ramy z zamontowanymi już modułami LED, dzięki czemu nie musisz martwić się o skomplikowaną instalację - wystarczy podłączyć zasilacz i gotowe! Stosowane przez nas moduły są wydajne, a jednocześnie energooszczędne.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Rafał Gwiazdowski

Product Manager

Specjalista w obsłudze klienta z ponad 15 letnim doświadczeniem. Lubujący sie w dymnych aromatach szkockiej whisky.

M. +48 604 079 479 E. rafal.gwiazdowski@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc