Oznakowaniei systemy informacji wizualnej

Oznakowanie i systemy informacji wizualnej to szeroka gama produktów dla sklepów, galerii handlowych i innych obiektów wielkopowierzchniowych. Specjalizujemy się w produkcji estetycznych, wyrazistych i trwałych elementów zewnętrznego i wewnętrznego oznakowania budynków, punktów handlowych i usługowych, stref sprzedaży czy parkingów.

Oznakowanieinformacyjne i reklamowe

Projektujemy i produkujemy kompleksowe systemy informacji wizualnej i wayfinding. Oferujemy m.in. szyldy, semafory, tablice oraz litery i znaki przestrzenne do wykorzystania w celach informacyjnych i reklamowych. Odpowiednie oznakowanie ułatwia orientację w terenie, pozwala skutecznie sterować ruchem i kierować klientów w pożądane miejsca.

Możliwości:kompleksowa realizacja systemów oznakowań

Od podstaw i kompleksowo projektujemy systemy oznakowań dopasowane do potrzeb klienta, konkretnej przestrzeni i wizerunku marki. Dbamy o każdy etap realizacji zlecenia — od dokładnego projektu przez perfekcyjne wykonanie aż po bezpieczny transport i profesjonalny montaż u klienta.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Tomasz Płotka

New Business Development

Specjalista ds. klientów kampanijnych. Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze partnerów biznesowych w zakresie druku materiałów promocyjnych.

M. 48 604 079 479 E. tomasz.plotka@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

Obsługa mamy najlepszych opiekunów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

skontaktuj się z nami

Galeria Zobacz jak wygląda SIW