Modularico S30Sprytniejsza budowa stoisk

System wystawienniczy najlepiej sprawdzajacy sie jako wyspa lub wolnostojaca zabudowa. Wygodny, lekki i prosty w montazu system oparty na konstrukcjach z rurek aluminiowych z naciagana grafika tekstylna. Najwiekszym atutem jest mozliwosc dowolnego łaczenia elemntów bez konicznosci skrecania.

WygodaNajprostszy sposób budoway stoiska

Modularico S30 to wygodny system zabudowy stoiska oparty o rozwiazania Smart Display Modular. Lekka, ale stabilna konstrukcja z aluminiowych rurek z naciagnieta elastyczna tkanina z indywidualnym zadrukiem to idealne rozwiazanie tam gdzie potrzebujesz szybkiego ustawienia stoiska. Dlaczego warto wybrac Modularico S30? Prostota tego rozwiazania w połaczeniu z estetyka wykonania i mozliwoscia pełnej personalizacji to jawieksze wartosci tego rozwiazania.

Przewagazastosowanych rozwiazan oraz mozliwosci

Scianki stoiska dostepne sa w kilku rozmiarach oraz kształtach co pozwala na dopasowanie stoiska do potrzeb przy zachowaniu pełnej dowolnosci konfiguracji układu. Grafika drukowana na elastycznej tkaninie naciagana jest na konstrukcje i zapinana na zamek. Dodatkowym atutem jest mozliwosc prania tkanin, jesli zostana zabrudzone. Dostepne akcesoria jak meble, regały, lampy i inne dodatki beda swietnym uzupełnieniem całego stoiska.

ModułowoscJeden system na stoiska małe i duze

Scianki tego systemu dzieki swoim stopa moga słuzyc jako osobne, wolnostojace elemnty. Abe połaczyc elementy ze soba wystarczy tylko zblizyc je do siebie. To system wystawienniczy, który mozesz wykorzystac wielokrotnie równiez po skonczonej imprezie targowej stawiajac go w swojej firmie jako element dekoracyjny. Scianki z których składane jest stoisko dostarczane sa porecznych torbach.

Przejrzyj gotowe układy

AkcesoriaUzupełnienie przestrzeni stoiska

Akcesoria i dodatki w pełni pozwola na dopasowanie stoiska i jego przestrzeni do eksponowania produktów i usług. Dodaja funkcjonalnosci i umozliwiaja prezentacje Twojej oferty.

StoiskaGotowe układy stoisk targowych

CechyNajwazniejsze cechy systemu stoisk targowych M100Led

SZEROKOSC MODUŁÓW SCIAN

80cm, 100cm, 150cm, 200cm

WYSOKOSC MODUŁÓW SCIAN

200,cm, 240cm

MAKSYMALNA WYSOKOSC STOISKA

240cm

PODSWIETLENIE STOISKA

Zewnetrzne lampy

GRAFIKA Z OBU STRON

Mozliwosc grafiki z obu stron ramy

GRAFIKA TEKSTYLNA

Grafika drukowana na elastycznej tkaninie i napinana na rame

PRANIE TKANIN

Mozliwosc prania grafik tekstylnych

REGAŁY MODULAR CUBE

Dowolna konfiguracja regałów W systemie modułowym

SZYBKI I ŁATWY MONTAZ

Montaz systemu jest niezwykle prosty i szybki

Montaz stoiskaZobacz jakie to proste

Łatwy montaz jest kluczem do samodzielnego złozenia stoiska bez udziału ekipy montazowej. Montaz dowolnego stoiska Modularico zajmuje nie wiecej niz kilka godzin i nie wymaga specjalnych umiejetnosci czy narzedzi. Przekonaj sie jakie to proste!

Zobacz cały film
 

FilmyZobacz filmy prezentujace system stoisk targowych s30

GaleriaZobacz galerie inspiracji, zdjec systemu oraz realizacji 

ContactOur specialist are ready to help

Contact us if you need help in choosing the right system. Our specialists with years of experience will smoothly guide you through the process and will supervise the creation of your materials.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

 

SystemyModułowe stoiska targowe - przegląd rozwiązań

Modularico posiada kilka systemów zabudowy stoisk co jest gwarancją, że znajdziesz w nim rozwiązanie jakiego potrzebujesz. Wybieraj spośród rozwiązań najprostszych, ale zawsze efektownych jak i z zaawansowanych, w pełni modułowych systemów z nieograniczonymi możliwościami.

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu stoisk modułowych? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!

PartnershipOur products in your offer

Become our partner!

contact with us