Regały PodiumPodświetlane podium na produkty

Regały Podium to doskonałe rozwiązanie do aranżacji wnętrz komercyjnych, bez względu na branżę. System łączy w sobie efektowność ram z wymienną tkaniną z łatwo dostępna powierzchnią do prezentacji produktów. Modułowa budowa ułatwia montaż oraz modyfikację podestu.

Podiumwolnostojące podesty na produkty

Podium to system praktycznych i efektownych podestów na produkty, łączący efektowne ramy w systemie podświetlonych tkanin napinanych z zabudową meblową oraz modułowymi nadstawkami na produkty. Zależnie od modelu i rozmiaru, system pozwala na użycie czterech, trzech lub dwóch ram z grafiką oraz uzupełnieniu ich szafkąmi z półkami lub zamykanymi szafkami z drzwiczkami. Regał Podium to doskonałe rozwiązanie na centralną część przestrzeni sklepowej, przyciągające uwagę grafiką oraz możliwością atrakcyjnej prezentacji produktów.

Wartościsystemu i przewaga zastosowanych rozwiązań

Regał podium składa się z podświetlonych ram wykonanych w systemie tkanin napinanych, szafek zamkniętych lub z otwartymi półkami (zależnie od modelu), górnego blatu oraz nastawek, umożliwiających dodatkową ekspozycję towaru. 

Poznaj systemi jego właściwości

Regały z serii Podium to doskonały sposób na prezentację produktów. Modułowa konstrukcja nie tylko ułatwia montaż, lecz umożliwia także dostosowanie konstrukcji do powierzchni sklepu.

Zobacz cały film

GaleriaZobacz galerię inspiracji, zdjęć systemu oraz realizacji 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

Akcesoriadedykowane do regałów PODIUM

Akcesoria i dodatki w pełni pozwolą na dopasowanie regałów do przestrzeni ekspozycyjnej. Dodają funkcjonalności i umożliwiają prezentację Twojej oferty.

 

SystemyPoznaj inne systemy regałów ekspozycyjnych

Nieograniczone możliwości ekspozycyjne zagwarantowane przez nasze systemy regałowe przyprawiają o zawrót głowy. Poznaj nasze pozostałe produkty.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami