Regały PodiumPodświetlane podium na produkty

Regały Podium to doskonałe rozwiązanie do aranżacji wnętrz komercyjnych, bez względu na branżę. System łączy w sobie efektowność ram z wymienną tkaniną z łatwo dostępna powierzchnią do prezentacji produktów. Modułowa budowa ułatwia montaż oraz modyfikację podestu.

Podiumwolnostojące podesty na produkty

Podium to system praktycznych i efektownych podestów na produkty, łączący efektowne ramy w systemie podświetlonych tkanin napinanych z zabudową meblową oraz modułowymi nadstawkami na produkty. Zależnie od modelu i rozmiaru, system pozwala na użycie czterech, trzech lub dwóch ram z grafiką oraz uzupełnieniu ich szafkąmi z półkami lub zamykanymi szafkami z drzwiczkami. Regał Podium to doskonałe rozwiązanie na centralną część przestrzeni sklepowej, przyciągające uwagę grafiką oraz możliwością atrakcyjnej prezentacji produktów.

Wartościsystemu i przewaga zastosowanych rozwiązań

Regał podium składa się z podświetlonych ram wykonanych w systemie tkanin napinanych, szafek zamkniętych lub z otwartymi półkami (zależnie od modelu), górnego blatu oraz nastawek, umożliwiających dodatkową ekspozycję towaru. 

Propozycjemodeli regałów Podium

Poznaj systemi jego właściwości

Regały z serii Podium to doskonały sposób na prezentację produktów. Modułowa konstrukcja nie tylko ułatwia montaż, lecz umożliwia także dostosowanie konstrukcji do powierzchni sklepu.

Zobacz cały film

GaleriaZobacz galerię inspiracji, zdjęć systemu oraz realizacji 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10-letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

AkcesoriaUzupełnienie przestrzeni stoiska

Akcesoria i dodatki w pełni pozwolą na dopasowanie stoiska i jego przestrzeni do eksponowania produktów i usług. Dodają funkcjonalności i umożliwiają prezentację Twojej oferty.

 

SystemyPoznaj inne systemy regałów ekspozycyjnych

Posiadamy kilka systemów regałowych, co jest gwarancją, że znajdziesz wśród nich rozwiązanie jakiego potrzebujesz. Wybieraj spośród rozwiązań najprostszych, ale zawsze efektownych jak i z zaawansowanych, w pełni modułowych systemów z nieograniczonymi możliwościami.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami