Regały PodiumPodświetlane podium na produkty

Efektowny system zabudowy targowej oparty o ściany w systemie tkanin napinanych pozwalający na dowolną konfigurację i aranżacje przestrzeni targowej lub sprzedażowej. Zbuduj dowolnej wielkości stoisko i skorzystaj z dedykowanych akcesoriów. Przewagą systemu jest jego stosunek możliwości zabudowy do ceny stoiska.

Regaływolnostojące z możliwością dowolnego wpinania półek

Modularico M50 to funkcjonalne stoiska targowe z sporą możliwością konfiguracji układów. Ściany z indywidualną grafiką tekstylną zapewniają możliwość pełnej personalizacji. To ekonomiczne rozwiązanie budowy dowolnej wielkości stoiska, które zawsze będziesz mógł modyfikować i rozbudowywać. Dlaczego warto wybrać Modularico M50? To dowolnej wielkości stoiska w przystępnej cenie i dowolnośc w projektowaniu grafik na ścianach.

Wartościsystemu i przewaga zastosowanych rozwiązań

Stoisko budowane jest z modułowych ścian, które w prosty sposób skręca się łącznikami. Stoisko mozna podświetlić zewnętrznymi lampami LED lub zastosować świecący od wewnątrz panel M50Led. Grafika drukowana na tkaninie napinana jest na ramę tworząc efektowną przestrzeń stoiska. Dostepne akcesoria jak meble, regały, lampy i inne dodatki pozwalają na dopasowanie aranżacji do najbardziej wymagających potrzeb.

Poznaj systemI jego właściwości

Łatwy montaż jest kluczem do samodzielnego złożenia stoiska bez udziału ekipy montażowej. Montaż dowolnego stoiska Modularico zajmuje nie wiećej niż kilka godzin i nie wymaga specjalnych umiejętności czy narzędzi. Przekonaj się jakie to proste!

Zobacz cały film

GaleriaZobacz galerię inspiracji, zdjęć systemu oraz realizacji 

ContactOur specialist are ready to help

Contact us if you need help in choosing the right system. Our specialists with years of experience will smoothly guide you through the process and will supervise the creation of your materials.

Katarzyna Margowska

New Business Development

Specjalistka ds. kluczowych klientów. Doświadczona w branży targowej, obsługująca partnerów z Europy środkowej.

M. +48 606 452 952 E. katarzyna.margowska@kreativia.pl

I will help you choose the right solution for your company

CONTACT ME

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Send e-mail

AkcesoriaUzupełnienie przestrzeni stoiska

Akcesoria i dodatki w pełni pozwolą na dopasowanie stoiska i jego przestrzeni do eksponowania produktów i usług. Dodają funkcjonalności i umożliwiają prezentację Twojej oferty.

 

SystemyPoznaj inne systemy regałów ekspozycyjnych

Modularico posiada kilka systemów zabudowy stoisk co jest gwarancją, że znajdziesz w nim rozwiązanie jakiego potrzebujesz. Wybieraj spośród rozwiązań najprostszych, ale zawsze efektownych jak i z zaawansowanych, w pełni modułowych systemów z nieograniczonymi możliwościami.

PartnershipOur products in your offer

Become our Partner!

contact us