Regały FaroWolnostojące regały z grafiką

Regały Faro to rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność oraz nowoczesne podejście do aranżacji przestrzeni handlowych i wystawienniczych. Możliwość dwustronnej ekspozycji, dowolność konfiguracji półek oraz łatwa wymiana grafik zapewnią Ci pełną swobodę w kreowaniu kampanii sezonowych i wszelkich działań promocyjnych.

Regaływolnostojące z możliwością dowolnego wpinania półek

Regały wolnostojące FARO składają się z ram w systemie tkanin napinanych (opcjonalnie podświetlonych) oraz krawędziowych mocowań umożliwiających prostą instalację półek i wieszaków. Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia ze sobą kilku regałów w rzędzie. 
Dlaczego Faro to tak atrakcyjne rozwiązanie?
Ponieważ to system regałowy wielokrotnego użytku, który posłuży Ci na lata. Solidne konstrukcje, możliwość dowolnej konfiguracji półek oraz łatwa wymiana grafiki pozwolą Ci tworzyć różnorodne ekspozycje - zawsze idealnie dopasowane do zmieniającej się oferty. 

Wartościsystemu i przewaga zastosowanych rozwiązań

Regał składa się z ramy ze skręcanych łącznikami profili, listew bocznych oraz stabilnej podstawy, łączonych ze sobą w prosty sposób. Na ramie rozpinana jest zadrukowana grafika. Opcjonalnie, regał może być podświetlony od wewnątrz modułami Super LED, co dodatkowo eksponuje grafikę. Gama półek oraz wieszaków na ubrania umożliwia dostosowanie regału do prezentowanych produktów.

Poznaj systemi jego właściwości

Montaż regałów Faro charakteryzuje się intuicyjnością i łatwością. Przekonaj się, jakie to proste!

Zobacz cały film

GaleriaZobacz galerię inspiracji, zdjęć systemu oraz realizacji 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

 

SystemyPoznaj inne systemy regałów ekspozycyjnych

Nieograniczone możliwości ekspozycyjne zagwarantowane przez nasze systemy regałowe przyprawiają o zawrót głowy. Poznaj nasze pozostałe produkty.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami