Stoiska małe, ale efektowne

15/07/2021
Stoiska małe, ale efektowne

Stoiska małe, ale efektowne

Przed Tobą targi albo inny event promocyjny? Jeśli tak, potrzebujesz stoiska, dzięki któremu zaprezentujesz się odbiorcom w atrakcyjny sposób i przyciągniesz ich uwagę. Wcale nie potrzebujesz ciężkich i trudnych w transporcie elementów, aby je stworzyć! Poznaj Modular System Expo.
 

Czy małe stoisko może przyciągnąć uwagę klientów?

W przypadku stoisk na targach branżowych czy podobnych eventach rozmiar przestrzeni nie jest kluczowym elementem. Liczy się to, jak wykorzystasz dostępne miejsce. Warto zadbać o to, aby:
  • było wyraziste,
  • jasno komunikowało Twoją markę – tak, aby jej logotyp i kolorystyka zapadły w pamięć odwiedzającym i dobrze się kojarzyły,
  • stwarzało przyjazne wrażenie – tak, aby potencjalni klienci chętnie podchodzili do Ciebie.
Taki efekt jest trudno osiągnąć, korzystając np. z białych ścianek dostarczanych przez organizatorów targów czy ustawienie zwykłego namiotu i roll-upa. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się mobilne, modułowe stoisko wyprodukowane z myślą o budowie wizerunku Twojej firmy.
 

Modular System Expo – stwórz małe stoisko prościej niż kiedykolwiek

Modular System Expo to innowacyjne rozwiązanie w obszarze stoisk wystawowych. Ten modułowy system powstaje z wykorzystaniem lekkich konstrukcji – mogą to być cienkie kasetony z aluminiową ramą oraz grafiki drukowane na tkaninie z zachowaniem najwyższej jakości. Do tego oczywiście oświetlenie, które pozwoli nadać aranżacji bardziej profesjonalnego charakteru oraz wzmocni widoczność stoiska bez względu na porę dnia czy oświetlenie w obiekcie.

Małe stoisko Modular System Expo:

  • jest złożone z kilku ram, które ważą niewiele, więc można je z łatwością przenosić i ustawiać, bez konieczności angażowania dużego zespołu pracowników,
  • może zmieścić się nawet w torbie, co znacznie zwiększa jego mobilność i zapewnia Ci wygodę,
  • jest bardzo proste do złożenia – może to zrobić nawet jedna osoba,
  • kosztuje niewiele – przy czym wydatek ponosisz jeden raz, a ze swojego stoiska możesz korzystać tak często, jak chcesz.
Właśnie dlatego stoiska, które oferujemy, cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów z różnych branż. Pamiętaj: każde stoisko w tym systemie jest przygotowywane na indywidualne zamówienie. A to oznacza, że dopasowujemy je do Twojego systemu identyfikacji marki, a także do specyfiki ekspozycji, którą chcesz stworzyć. Ważne, aby małe stoisko było wygodne w użyciu, ergonomiczne, a jednocześnie spełniało swoją rolę marketingową.
 
Chcesz wiedzieć więcej o naszym systemie? Skontaktuj się i zaprojektuj wspólnie z nami stoisko idealne!

Comments

No posts found

Write a review