Na targi z własnym stoiskiem 

15/07/2021
Na targi z własnym stoiskiem 

Na targi z własnym stoiskiem 

 
Targi branżowe to doskonała szansa na to, aby pozyskać nowych klientów oraz zdobyć cenne kontakty branżowe. Często uczestniczysz w takich imprezach? Pytanie jednak: jak to robisz? Jednym z elementów, które decydują o przełożeniu obecności na targach na realne zyski, jest wygląd Twojego stoiska. Nadal korzystasz z konstrukcji od organizatorów eventów? Czas to zmienić!
 

Własne stoisko na targi – czy to się opłaca?

Na pierwszy rzut oka może Ci się wydawać, że zwłaszcza jeśli na targi jeździsz raz-dwa razy do roku, nie ma sensu inwestować we własne stoisko. W końcu to dodatkowy koszt i problem logistyczny.
Zastanów się jednak: jak wiele dopłacasz do wynajmu powierzchni na targach, aby organizatorzy zapewnili Ci prosty, biały boks, stolik, krzesła i prostą tabliczkę z logo firmy? Co dzieje się z tymi elementami po zakończeniu targów? Pewne jest jedno: koszty organizacji stoiska ponosisz za każdym razem, a przy okazji narażasz się na „wtopienie w tłum”. Ze stoiskiem podobnym do dziesiątek innych trudno Ci będzie przyciągnąć potencjalnych klientów.

Tymczasem własne stoisko daje możliwość:

  • efektywnego wsparcia działań brandingowych – każdy element wystawy będzie się wpisywał w Twój system identyfikacji wizualnej,
  • przyciągnięcia wzroku klientów – zwłaszcza jeśli stoisko będzie miało ciekawy, nowoczesny design,
  • dowolnej aranżacji przestrzeni,
  • obniżenia kosztów uczestnictwa w targach – nie musisz już płacić za ściankę i inne elementy dostarczane przez organizatora eventu.

Modular Expo System – więcej niż własne stoisko na targi

Opisane powyżej zalety mogą Cię nie do końca przekonywać do własnego stoiska. Przecież na każdych targach możesz mieć do dyspozycji przestrzeń o innym metrażu. Trzeba też w jakiś sposób przetransportować elementy konstrukcyjne stoiska – a to niesie za sobą koszty logistyczne oraz związane z czasem, jaki trzeba poświęcić na ustawienie wszystkiego.
 
Odpowiedzią na te wyzwania jest Modular Expo System – to rozwiązanie, które w zupełnie nowy sposób podchodzi do tworzenia stoisk targowych. Nasz system:
  • jest modułowy – składa się więc z elementów, które można w dowolny sposób łączyć i ustawiać. Dlatego bez względu na powierzchnię i układ przestrzeni, którą otrzymasz, zyskasz możliwość jej atrakcyjnej aranżacji,
  • jest łatwy do transportu i składania – przygotowanie stoiska zajmie Ci niewiele czasu, ale zyskasz pewność, że będzie się prezentowało atrakcyjnie i wpisze się w Twój branding,
  • jest lekki – oparty o wykorzystanie tkanin napinanych, przygotowanych z wykorzystaniem zaawansowanych technologiach druku na tkaninach.

A to oznacza, że nawet przy rzadkim uczestnictwie w targach będziesz się szybko cieszyć zwrotem z inwestycji w swoje własne stoisko. Dowiedz się więcej o Modular Expo System i sprawdź, czy to rozwiązanie dla Ciebie! 

 

Comments

No posts found

Write a review