Modular CubeSystem regałów modułowych

Nowoczesny system regałów i mebli modułowych, opartych na stalowym szkielecie i unikatowych łącznikach. Modular Cube charakteryzuje się łatwym montażem oraz nieograniczonymi możliwościami konfiguracji zabudowy, a dodatkowe akcesoria sprawiają, że system sprawdzi się w każdym wnętrzu komercyjnym, biurowym czy prywatnym.

ModułoweUniwersalne i proste w montażu

Unikalna budowa systemu Modular Cube daje wielką swobodę w aranżacji przestrzeni oraz dostosowywaniu zabudowy do zmieniających się potrzeb. Prosty, niewymagający narzędzi montaż sprawia, że możesz zmienić układ regału w dosłownie chwilę, w dowolnym momencie.

Wartościsystemu i przewaga zastosowanych rozwiązań

Na system regałów Modular Cube składają się solidne, stalowe poprzeczki, unikatowe łączniki z tworzywa sztucznego oraz gamą akcesoriów pozwalających m.in. na montaż półek.

Propozycjemodeli Modular Cube

Poznaj systemI jego właściwości

Dziś, w przestrzeniach komercyjnych jak i prywatnych wysoko ceniona jest elastyczność i umiejętność dopasowania. Właśnie takie cechy reprezentuje system Modular Cube. Dzięki modułowej budowie, nawet niewielka już liczb elementów pozwala na budowę zróżnicowanych form regałów czy zabudowy meblowej.

Zobacz cały film

GaleriaZobacz galerię inspiracji, zdjęć systemu oraz realizacji 

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami