Modularico S30Sprytniejsza budowa stoisk

System wystawienniczy najlepiej sprawdzający sie jako wyspa lub wolnostojąca zabudowa. Wygodny, lekki i prosty w montażu system oparty na konstrukcjach z rurek aluminiowych z naciąganą grafiką tekstylną. Największym atutem jest możliwość dowolnego łączenia elemntów bez konieczności skręcania.

WygodaNajprostszy sposób budowy stoiska

Modularico S30 to wygodny system zabudowy stoiska oparty o rozwiązania Smart Display Modular. Lekka, ale stabilna konstrukcja z aluminiowych rurek z naciągnięta elastyczna tkanina z indywidualnym zadrukiem to idealne rozwiązanie tam gdzie potrzebujesz szybkiego ustawienia stoiska. Dlaczego warto wybrać Modularico S30? Prostota tego rozwiązania w połączeniu z estetyką wykonania i możliwością pełnej personalizacji to największe wartości tego rozwiązania.

Przewagazastosowanych rozwiązań oraz możliwości

Scianki stoiska dostępne są w kilku rozmiarach oraz kształtach co pozwala na dopasowanie stoiska do potrzeb przy zachowaniu pełnej dowolności konfiguracji układu. Grafika drukowana na elastycznej tkaninie naciągana jest na konstrukcję i zapinana na zamek. Dodatkowym atutem jest możliwość prania tkanin, jeśli zostaną zabrudzone. Dostępne akcesoria jak meble, regały, lampy i inne dodatki będą świetnym uzupełnieniem całego stoiska.

ModułowośćJeden system na stoiska małe i duże

Ścianki tego systemu dzięki swoim stopą mogą służyć jako osobne, wolnostojące elementy. Aby połączyć elementy ze sobą wystarczy tylko zbliżyc je do siebie. To system wystawienniczy, który mozesz wykorzystać wielokrotnie również po skończonej imprezie targowej, stawiając go w swojej firmie jako element dekoracyjny. Ścianki, z których składane jest stoisko, dostarczane są w poręcznych torbach.

Przejrzyj gotowe układy

AkcesoriaUzupełnienie przestrzeni stoiska

Akcesoria i dodatki w pełni pozwolą na dopasowanie stoiska i jego przestrzeni do eksponowania produktów i usług. Dodają funkcjonalności i umożliwiają prezentację Twojej oferty.

StoiskaGotowe układy stoisk targowych

CechyNajważniejsze cechy systemu stoisk targowych Modularico S30

SZEROKOŚĆ MODUŁÓW ŚCIAN

80 cm, 100 cm, 150 cm, 200 cm

WYSOKOŚĆ MODUŁÓW ŚCIAN

200 cm, 240 cm

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ STOISKA

240 cm

PODŚWIETLENIE STOISKA

Zewnętrzne lampy

GRAFIKA Z OBU STRON

Możliwość montażu grafiki z obu stron ramy

GRAFIKA TEKSTYLNA

Grafika drukowana na elastycznej tkaninie i napinana na ramę

PRANIE TKANIN

Możliwość prania grafik tekstylnych

REGAŁY MODULAR CUBE

Dowolna konfiguracja regałów w systemie modułowym

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ

Montaż systemu jest niezwykle prosty i szybki

Montaż stoiskaZobacz jakie to proste

Łatwy montaż jest kluczem do samodzielnego złożenia stoiska bez udziału ekipy montażowej. Montaż dowolnego stoiska Modularico zajmuje nie więcej niż kilka godzin i nie wymaga specjalnych umiejętności czy narzędzi. Przekonaj się jakie to proste!

Zobacz cały film
 

FilmyZobacz filmy prezentujące system stoisk targowych s30

GaleriaZobacz galerię inspiracji, zdjęć systemu oraz realizacji 

FinansowanieTwojego stoiska

Dzięki współpracy z mBank, oferujemy wygodny leasing dla firm na stoiska targowe. W ciągu kilku minut dopasujesz finansowanie i podpiszesz umowę z LeaseLink. Automatyczna procedura, decyzja w 15 minut, brak ukrytych kosztów i ubezpieczeń. Zakup stoiska targowego, jeszcze nigdy nie był tak łatwy. Możesz zrobić symulację leasingu, klikając w przycisk.

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Od 10 lat zajmuję się przygotowaniem stoisk targowych. Służę profesjonalnym doradztwem i wzorowym prowadzeniem projektu. Zapraszam do składania ofert.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

 

SystemyModułowe stoiska targowe - przegląd rozwiązań

Modularico posiada kilka systemów zabudowy stoisk co jest gwarancją, że znajdziesz w nim rozwiązanie jakiego potrzebujesz. Wybieraj spośród rozwiązań najprostszych, ale zawsze efektownych jak i z zaawansowanych, w pełni modułowych systemów z nieograniczonymi możliwościami.

Poznaj naze systemy

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu stoisk modułowych? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami